کد خبر: 503282 A

محسن بیگلری:

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس روند پیشرفت پروژه درمانگاه تامین اجتماعی این شهر را کند خواند و گفت: میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه رضایت بخش نیست.

به گزارش ایلنا، محسن بیگلری در مراسم کلنگ زنی از پروژه ساختمان مسجد دانشگاه آزاد بانه با ابراز رضایت از مراحل احداث و تکمیل پروژه ساختمان جدید دانشگاه آزاد بانه گفت: این پروژه با همت دانشگاه آزاد، مشارکت مردم و خیرین از پیشرفت قابل ملاحضه ای برخودار است بطوریکه می بینیم پیشرفت فیزیکی این پروژه امروز بالغ بر 90 درصد می باشد.

وی با اشاره به اینکه پروژه درمانگاه تامین اجتماعی بانه بسیار جلوتر از دانشگاه آزاد و با حضور خود رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور کلنگ زنی شد افزود: قرار بود این پروژه  18 ماهه تمام شود که متاسفانه پس از گذشت دو برابر زمان مذکور از این وعده نیز هنوز پیشرفت فیریکی این پروژه  به 60 درصد نرسیده است که بنده بعنوان نماینده مردم  شهرستان های سقز و بانه  از این وضعیت به شدت گله مندم و از روند تکمیل این پروژه  انتقاد دارم.

 بیگلری با ابراز خرسندی از پیشرفت احداث دانشگاه آزاد بانه اظهار داشت: امروز مردم خیر بانه علی رغم حضور جدی در عرصه مدرسه سازی و مشارکت در کارهای عام المنفعه متعدد؛ اقدام به ساخت دانشگاه نیز کرده اند که این موضوع حاکی از فرهنگ و طبع بلند مردم خیر و فرهنگی این شهر دارد.

نماینده مردم سقز و بانه، احداث ساختمان جدید دانشگاه آزاد بانه را با همت مردم و خیرین به فال نیک گرفت و گفت: احداث دانشگاهی به این عظمت برای شروع کار بسیار امیدوار کننده است و امیدواریم که در آینده شاهد کارهای بیشتری از مردم خیر و فرهنگ دوست بانه در امر دانشگاه سازی باشیم.

وی با اشاره به اخذ مجوز احداث دانشگاه فنی حرفه‌ای در بانه گفت: اخذ مجوز این دانشگاه بین تمام شهرهای غرب کشور به نام بانه فرصت مناسبی است که باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد. رئیس اداره مسکن و شهرسازی بانه نیز نسبت واگذاری زمین مورد نیاز برای احداث دانشکده فنی این شهر  اعلام آمادگی کرده و همچنین یکی از خیرین بانه ای نیز از هم اکنون برای تجهیز این دانشکده قول مساعد  داده است که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد کلنگ زنی از این پروژه آموزشی نیز در شهرستان بانه باشیم.

بیگلری بهره‌برداری از ساختمان جدید دانشگاه آزاد بانه را در توسعه علم و تاثیر گذاری آن را بر کیفیت علمی دانشجویان مثبت ارزیابی کرد و گفت: دانشگاه سابق شرایط یک مرکز آموزشی برای دانشجویان را نداشت و در حد و شان مردم بانه نبود.

بانه محسن بیگلری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر