کد خبر: 548386 A

مدیرعامل شرکت گاز کردستان:

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: ۸۲ درصد از جمعیت روستایی استان کردستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد فعله نگری روز چهارشنبه در جلسه شورای پدافند غیرعامل در سنندج، افزود: شبکه‌های گازرسانی توسعه زیادی داشته و جهش بسیار مطلوبی در جهت ارائه خدمات به مردم شریف استان کردستان صورت گرفته و تمامی این اقدامات برای توسعه عدالت اجتماعی و مسئولیت پذیری اجتماعی  شرکت ملی گاز ایران و وزارت  نفت انجام گرفته است.

وی افزود: در استان کردستان 9 هزار و 100 کیلومتر شبکه گاز اجراء شده که نشان از گسترش خدمات این شرکت در سطح شهرها و روستاهای این استان دارد.

فعله گری در ادامه سحنانش گفت: هم اکنون 100 درصد از جمعیت شهری و 82 درصد از جمعیت روستایی استان کردستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که در مجموع 92 درصد از کل جمعیت این استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و این امر نشان از تلاش خستگی ناپذیر همکاران ما در جهت افزایش برخورداری مردم این استان از انرژی پاک و سهل الوصول گاز طبیعی دارد.

وی خاطر نشان کرد: هدف اصلی شرکت گاز استان کردستان ارائه کار کیفی در ارائه خدمات مستمر و مداوم به مشترکین گاز طبیعی در سطح استان و برگزاری مانورهای متعدد از قبیل مانور برنامه ریزی شده برای آمادگی نیروهای خدمت رسان و  آماده بکارنگه داشتن تاسیسات  و زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات مطلوب است.

فعله گری با بیان اینکه خوشبختانه در استان کردستان با تلاش همکاران تاکنون سوانح ناگوار نداشته ایم و یا اگر اتفاق افتاده بسیار جزیی بوده است، گفت: گاهاً به خاطر یک بی احتیاطی کوچک مسائلی پیش می آید که باعث اتفاقات جبران ناپذیری خواهد شد به همین دلیل باید در همه سطوح رعایت موارد ایمنی را مد نظر داشته باشیم.

وی ادامه  داد: در حوزه پدافند غیر عامل اقدامات ارزنده ای در شرکت گاز استان کردستان صورت گرفته از قبیل جداسازی شبکه‌های اینترنتی از شبکه های داخلی ، مانیتوینگ ایستگاه های تقلیل فشار ، اجرای مانورهای متعدد در حوزه پدافند غیر عامل، پیاده سازی سیستم امدادمکانیزه و دریافت گواهینامه های ایزو در حوزه انرژی اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۲۹ مانور در ۱۵ حوزه تخصصی در ۱۰ شهرستان برگزار شد و توانستیم میزان حضور و عملکرد به موقع امدادگران را در هنگام  مواجه با بحران مورد سنجش و ارزیابی قرار دهیم.

استان کردستان ایران گاز نفت گاز طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر