کد خبر: 111614 A

پاسگاه پلیس راه اسلام آبادغرب پل دختر با حضور سرپرست فرمانداری این شهرستان، فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه و جمعی از مسئولین محلی افتتاح شد.

ایلنا: پاسگاه پلیس راه شرستان اسلام آبادغرب به پل دختر با حضور سرپرست فرمانداری این شهرستان، فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه و جمعی از مسئولین محلی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اسلام آبادغرب، فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه گفت: امروز پلیس با قدرت و توان برای حفظ نظام و تامین آرامش مردم در تلاش است و قلم و قدم پلیس عینیت بخشیدن به اراده مردم است.

سرهنگ خسرو کوثری فر افزود: پلیس نماینده مردم و مسئول تامین نظم و امنیت جامعه است و در حال حاضرکشور ما با ثبات‌ترین کشور در تامین امنیت عمومی است.

وی تاکید کرد: دغدغه پلیس راه در جاده‌ها حفظ جان مردم است و با توجه به اینکه این محور نقطه اتصال ۳ استان به کرمانشاه است از اهمیت خاصی برخوردار بوده و تردد ۲ هزار خودرو ترانزیتی در این محور در طول روز نشانگر این موضوع است و جا دارد عبور و مرور این محور کنترل کامل شود.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه در پایان از کاهش تلفات جاده‌ای استان نسبت به سالهای قبل خبر داد و افزود: در سال گذشته نسبت به سالهای قبل ۱۰۶ مورد کاهش تلفات در محورهای جاده‌ای استان را داشته‌ایم ودر اینجا از فرماندار محترم، شهردار حمیل و همه کسانی که در راه اندازی این پلیس راه تلاش داشته‌اند بویژه از همکاران خود قدردانی می‌کنیم.

پلیس راه پلیس راه استان تامین امنیت جاده جامعه خودرو فرماندار نظم و امنیت نماینده مردم اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر