کد خبر: 112206 A

استاندار کرمانشاه:

استان کرمانشاه به‌واسطه تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی از یک امنیت مطلوب و پایدار برخوردار است و هیچ نگرانی در این حوزه وجود ندارد.

ایلنا: استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از مرزهای شهرستان قصرشیرین، گفت: هم اکنون وضعیت امنیتی استان کرمانشاه خوب و مطلوب است و هیچ نگرانی از بابت مسایل امنیتی در استان مشاهده نمی‌شود.

به گزارش ایلنا از قصرشیرین، حجت الله دمیاد تاکید کرد: رضایتمندی ما از عملکرد پلیس در تامین نظم و امنیت در مناطق شهری خوب است ضمن اینکه در بخش ارایه خدمات به مردم نیز پلیس استان کرمانشاه وضعیت مطلوبی دارد.

دمیاد در خصوص بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از مرزهای استان کرمانشاه هم اظهار کرد: در مجموع با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی مسوول در مرزهای استان، وضعیت استان کرمانشاه در حوزه امنیت مرز‌ها از دید رییس و نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی مثبت ارزیابی شد.

استاندار کرمانشاه با اشاره به برخی مشکلات در حوزه عمرانی بازارچه‌های مرزی، گفت: رفع این مشکلات نیازمند تخصیص به موقع اعتبارات است که امیداوریم با حمایت مجلس شورای اسلامی این مهم با سرعت بیشتری انجام شود.

وی با تاکید بر امن بودن مرزهای استان کرمانشاه، افزود: مهم‌ترین مشکلات بازارچه‌های مرزی کمبود منابع مالی و اعتبارات عمرانی است که اگر این مشکل بر طرف شود فعالیت‌های عمرانی در بازارچه‌های مرزی استان به‌ویژه بازارچه مرزی پرویزخان با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.

رییس و برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، استاندار کرمانشاه، فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان کرمانشاه با حضور در شهرستان قصرشیرین از مرزهای پرویزخان و خسروی بازدید کردند.

شبانه روزی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مشکلات منابع مالی نظم و امنیت کرمانشاه استان امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر