کد خبر: 113086 A

حجت الاسلام علیخانی در گفتگو با ایلنا:

رییس مجمع تشخیص در مسجد جامع شهر کرمانشاه مورد استقبال بسیار خوب مردم این شهر قرار گرفت و علیرغم شعار عده‌ای محدود و انگشت‌نما، مردم این دیدار اجازه خودنمایی و تفرقه افکنی را به این افراد معلوم الحال ندادند.

ایلنا: در سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به استان کرمانشاه، حجت الاسلام قدرت الله علیخانی؛ وی را در این سفر همراهی کردند.

مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی در حاشیه این سفر در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در فرودگاه شهید بهشتی کرمانشاه مورد استقبال بی‌نظیر امام جمعه، استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مردم قرار گرفت.

علیخانی تاکید کرد: رییس مجمع تشخیص در مسجد جامع شهر کرمانشاه مورد استقبال بسیار خوب مردم این شهر قرار گرفت و علیرغم شعار عده‌های محدود و انگشت‌نما، مردم این دیدار اجازه خودنمایی و تفرقه افکنی را به این افراد معلوم الحال ندادند.

مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی بیان داشت: آیت الله هاشمی از مجاهدت‌ها و رشادت‌های چهارمین شهید محراب، آیت الله اشرفی اصفهانی سخن گفت.

علیخانی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی در فراز پایانی سخنانش به اوضاع سیاسی کشور و منطقه اشاره کرد و ایران اسلامی «جزیره امن» توصیف کرد و ضمن دعوت همگان به وحدت و اتحاد، شیعه و سنی و گروه‌ها و قومیت‌های مختلف مردم را به یکپارچگی و حفظ انسجام برای نیل به اهداف انقلاب برشمرد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی امام جمعه انقلاب ایران اسلامی شهید بهشتی شیعه و سنی قدرت الله علیخانی مجمع تشخیص مسجد جامع نمایندگان مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر