کد خبر: 113105 A

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری:

امام راحل با پشتوانه شاگردان و یارانی چون هاشمی بود که توانست با دست خالی و یک تنه مقابل رژیم ستمشاهی بایستد و در نهایت آن را سرنگون و درخت پربار انقلاب اسلامی را به ثمر بنشاند.

ایلنا: نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: آقای هاشمی از مریدان مورد علاقه امام راحل بود که وجود پربرکتی برای انقلاب اسلامی داشته و دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، آیت الله محمدحسین زرندی افزود: شخصیت والای آقای هاشمی در دوران مبارزات انقلابی و نیز دوران دفاع مقدس بخوبی به ملت ایران شناسانده شد.

وی گفت: امام راحل با پشتوانه شاگردان و یارانی چون هاشمی بود که توانست با دست خالی و یک تنه مقابل رژیم ستمشاهی بایستد و در ‌‌نهایت آن را سرنگون و درخت پربار انقلاب اسلامی را به ثمر بنشاند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در ادامه از شهید آیت الله اشرفی اصفهانی به نیکی یاد کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام، وی را حایز سهم پررنگی در موفقیت‌های انقلاب اسلامی دانست.

آیت الله زرندی در پایان سخنان خود گفت: استان کرمانشاه و مردمان غیور این دیار با تقدیم هزاران شهید، افزون بر ۱۹ هزار جانباز، یک هزار و ۷۰۰ آزاده و ۴۵ روحانی شهید دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده‌اند و بجاست که برای توسعه و ترقی این دیار، توجه ویژه‌ای به آن مبذول شود.

امام راحل انقلاب انقلاب اسلامی دوران دفاع مقدس دین مجلس خبرگان رهبری ملت ایران نماینده مردم هاشمی ستمشاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر