کد خبر: 115185 A

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه در گفتگو با ایلنا:

این مقدار نفت سفید بین روستانیان و مردم شهر که از داشتن نعمت گاز بی بهره هستند توزیع شده است / بیش از ۷۴۰ نمایندگی فروش نفت در سطح شهر و روستاهای استان فعالیت دارند / برای تامین سوخت مورد لازم روستائیان و مردم شهر هر ۴۵ روز یکبار کالابرگ توزیع نفت سفید اعلام می شود.

ایلنا: مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: خوشبختانه با انجام یکسری برنامه ریزی های اصولی، مشکلی در بحثتامین نفت سفید برای زمستان پیش روی نداریم، ولی بازهم از مردم استان درخواست داریم که در مصرف این ماده ارزشمند نهایت صرفه جویی را داشته باشند.

صیدمحمد جمشیدی در گفتگو با ایلنا تاکید کرد: برای توزیع مساوی و استاندارد نفت سفید در سطح شهر در حال حاضر بیش از ۷۴۰ نمایندگی فروش نفت در سطح شهر و روستاهای استان فعالیت دارند.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه با اشاره به اینکه به مقدار کافی نفت سفید برای زمستان امسال ذخیزه شده است، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۹۵ میلیون و ۶۳۶ هزار لیتر نفت سفید در بین روستانیان و مردم شهر که از داشتن نعمت گاز بی بهره هستند توزیع شده است.

جمشیدی با اشاره به اینکه متقاضیان می توانند با کالابرگهای مخصوص این کار از مراکز تعیین شده نفت سفید مورد نیاز خود را تامین کنند، تصریح کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده برای تامین سوخت مورد لازم روستائیان و مردم شهر هر ۴۵ روز یکبار کالابرگ توزیع نفت سفید اعلام می شود، و در صورت تشدید برودت هوا اعلام کالابرگ نفت سفید به صورت فوق العاده نیز خواهد شد.

استاندارد پخش فرآورده های نفتی زمستان صرفه جویی گاز نفت کرمانشاه مردم توزیع سفید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر