کد خبر: 115525 A

استاندار کرمانشاه:

بنده برای ماندن در مسئولیت هیچ حقی برای خود قائل نیستم و این حق دولت است که مدیران را تغییر دهد.

ایلنا: استاندار کرمانشاه در جریان بازدید از روند اجرایی طرح ساماندهی رودخانه آبشوران کرمانشاه، گفت: بنده برای ماندن در مسئولیت هیچ حقی برای خود قائل نیستم و این حق دولت است که مدیران را تغییر دهد اما به جهت اینکه باید پاسخگو باشیم تا روزی که در استان به عنوان استاندار هستم به انجام وظیفه می‌پردازم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، حجت الله دمیاد تاکید کرد: با تمامی تلاش، جدیت و اهتمام در راستای حل مشکلات مردم استان گام برخواهم داشت و همه مدیران نیز با توجه به مسئولیت و وظیفه خود باید جدیت داشته باشند و ‌‌نهایت تلاش را برای خدمات رسانی مطلوب‌تر و بهتر به جامعه به‌کار گیرند.

وی در ادامه گفت: اجرای مناسب پروژه‌های عمرانی در سطح کرمانشاه با توجه به کمبود اعتبارات نشانگر کار تیمی است.

وی اظهار کرد: در حاشیه آبشوران ناهنجاری‌های اجتماعی زیادی وجود داشت که این مسئله علاوه بر مشکل زیست محیطی، مشکلات عدیده‌ای برای ساکنین این منطقه به همراه داشت که متاسفانه بدون توجه لازم‌‌ رها شده بود.

دمیاد بیان داشت: از بدو ورود به استان کرمانشاه در چند ماه گذشته اجرای پروژه‌های عمرانی بویژه ساماندهی پروژه آبشوران، به لحاظ تاثیرگذاری آن بر شهر را مورد توجه قرار داده‌ام و از مسوولین ذیربط خواستم که با ‌‌نهایت تلاش و اهتمام در این راستا اقدام کنند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به کمبود تخصیص اعتبارات استانی تصریح کرد: در بد‌ترین شرایط بودجه‌ای و توزیع منابع اعتباری استان را تحویل گرفتم اما با مدیریت صحیح و تخصیص اعتبارات به پروژه‌های مهم، تلاش شد که کمبود اعتبارات متوجه اجرای پروژه‌های مهم و تاثیرگذار عمرانی در سطح شهر کرمانشاه از جمله ساماندهی آبشوران نشود.

استاندار کرمانشاه گفت: از طریق معاون برنامه ریزی رییس جمهور و وزارت کشور پیگیر موضوع تخصیص بیشتر منابع اعتباری به استان هستیم تا روند اجرایی پروژه‌های عمرانی با شدت و سرعت بیشتری دنبال شود.

دمیاد با اشاره به اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته در بخش‌های کشاورزی، صنعت، تجارت و خدمات، این اقدامات را بسیار مناسب، تاثیرگذار و گسترده عنوان کرد.

وی در پایان گفت: بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات و تجارت در چند ماه گذشته شاهد اقدامات گسترده‌ای بوده‌اند به گونه‌ای که این بخش‌ها با وجود مشکلات موجود با توسعه و پیشرفت همراه بوده‌اند و در بخش کشاورزی تمام سهم تسهیلات طرح توسعه کشاورزی جذب شده و در بخش صنعت نیز با تشکیل جلسه راهبردی طرح‌های صنعتی مشکل بسیاری از صنعت گران حل شد و در بخش صادرات نیز استان با رشد و توسعه صادرات از لحاظ وزنی و صادراتی برخوردار بوده است.

بخش کشاورزی تجارت توسعه و پیشرفت خدمات رسانی دولت رشد و توسعه رییس جمهور صنعت مشکلات معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر