کد خبر: 117509 A

جهان امروز در دست و اختیار صاحبان فکر و اندیشه و علم و آگاهی است.

ایلنا: امام جمعه روانسر در مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال ۹۲ این شهرستان گفت: معلمین بایستی در رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان بر اساس آموزه‌های دینی و هنجارهای ایرانی همت گمارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از روانسر، ملاعبدالله غفوری با تاسی از آیات و احادیث، دین مبین اسلام را دین رشد و کمال انسانی دانست و تصریح کرد: علم و دانش سرمایه زندگی است که بایستی معلمان و دانش آموزان با علم پژوهی و دانش دوستی خود را به کمال برسانند و تقویت آموزه‌های دینی راهکار مقابله با جنگ نرم است.

وی تصریح کرد: شهرستان روانسر به لحاظ علمی و فرهنگی باید به جایگاه واقعی خود برسد و امیدواریم با تلاش معلمین دلسوز این شهرستان، به این مهم دست پیدا کنیم.

معاون فرماندار روانسر نیز با بیان اینکه اساس هر تحولی در جامعه بر مبنای تعلیم و تربیت و توسعه نیروی انسانی است، گفت: جهان امروز در دست و اختیار صاحبان فکر و اندیشه و علم و آگاهی است.

مراد باباخانی افزود: بیش از پنج میلیارد و ۹۸۳ میلیون ریال به فصل آموزش اختصاص یافته که این اعتبار برای اجرای هشت پروژه هزینه می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش روانسر نیز با بیان اینکه رشد و تعالی باورهای دینی دانش آموزان از اهداف اصلی آموزش و پرورش و معلمان این شهرستان است گفت: امسال ۱۵۰ دانش اموز روانسری در کنکور سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی پذیرفته شده‌اند.

کرمی هدف از برگزاری این مراسم را ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان عنوان کرد و افزود: جهت تشویق و ترویج فرهنگ علمی در بین دانش آموزان این جشن‌ها و تجلیل‌ها به طور مکرر برگزار می‌شود.

آموزش و پرورش آموزه های دینی تعلیم و تربیت جامعه جهان رشد رشد و تعالی فرماندار مدیر آموزش و پرورش معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر