کد خبر: 117541 A

مدیر امور آبفای اسلام آباد غرب از واگذاری ۵۱۰ انشعاب آب و فاضلاب در این شهر در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

ایلنا: مدیر امور آبفای اسلام آباد غرب از واگذاری ۵۱۰ انشعاب آب و فاضلاب در این شهر در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اسلام آبادغرب، مدیر امور آبفای شهر اسلام آباد غرب از واگذاری ۵۱۰ انشعاب آب و فاضلاب در این شهر در شش ماهه نخست سال جاری به شهروندان خبر داد و گفت: با واگذاری ۲۵۵ انشعاب آب و ۲۵۵ انشعاب فاضلاب در شش ماهه نخست سال جاری تعداد انشعابات واگذاری شده این اداره تاکنون به۲۲ هزار و۳۶۳ رشته انشعاب آب و فاضلاب رسیده است.
علی حسین منصوری افزود: در این مدت تعداد ۳۰ فقره انشعاب غیر مجاز در مناطق مختلف شهر شناسایی و توسط همکاران به مجاز تبدیل شده‌اند و همچنین تعداد ۵۴۵ فقره کنتور خراب و فرسوده نیز تعویض شده است.
وی عملکرد ۶ ماهه اداره بهره برداری و فنی را نیز شامل ۴۰۵۵ متر توسعه شبکه آب(شامل اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب)، رفع ۹۴۰ مورد حوادثو اتفاقات آب(انشعابات، شبکه اصلی، خط انتقال) ۱۳۵۰ متر شبکه جمع آوری فاضلاب بیان کرد.
مدیر امور آبفای شهر اسلام آباد غرب ادامه داد: با هدف پیشگیری از به وجود آمدن اختلال در تردد وسایل نقلیه و جلوگیری ازمدفون ماندن دریچه‌های منهول‌ها عملیات همسان سازی ۱۰۲دریچه‌های منهول، در سطح شهر انجام گرفت.
وی در خصوص انجام آزمایشات آب بیان داشت: روزانه آزمایشاتی توسط کار‌شناسان آزمایشگاه از نقاط مختلف شهر انجام شده که میزان سلامت، بهداشت و بالا بودن سطح کیفی آب شرب تأیید شده است. این آزمایشات شامل: آزمایشات شیمیایی آب ۱۷ مورد، انجام آزمایشات میکروبی آب ۳۷۲ مورد، انجام آزمایشات کلر باقیمانده شبکه توزیع و مخازن ۷۹۰۲ مورد.
مدیر امور آبفای شهر اسلام آباد غرب در پایان اظهار امیدواری کرد که بتوانیم در مناطقی که نیاز به توسعه شبکه فاضلاب است با هماهنگی و برنامه ریزی تاسیسات فاضلاب را به انجام برسانیم.

آب و فاضلاب سلامت وسایل نقلیه غرب آب شبکه واگذاری اسلام آبفای انشعاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر