کد خبر: 118703 A

با این افزایش پروازها در فرودگاه کرمانشاه، قریب به ۱۴ هزار صندلی پروازی ماهیانه به ظرفیت صندلی‌های پروازی در فرودگاه کرمانشاه افزوده شد.

ایلنا: مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه گفت: با توجه به پیگیری‌ها و اقدامات به عمل آمده و نیز توجه به ظرفیت فرودگاه برای افزایش پرواز و همچنین نیاز استان، شاهد افزایش ۱۵ پرواز هفتگی توسط شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، کاسپین، زاگرس و ایران ایر بوده‌ایم.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، پیمان شرفایی افزود: شرکت هواپیمایی آسمان با افزایش هفت پرواز برنامه‌ای هفتگی در مسیر تهران - کرمانشاه و بالعکس، شرکت هواپیمایی ماهان با افزایش سه پرواز برنامه‌ای هفتگی در مسیر تهران - کرمانشاه و بالعکس، شرکت هواپیمایی کاسپین با افزایش دو پرواز برنامه‌ای هفتگی در مسیر تهران - کرمانشاه و بالعکس، شرکت هواپیمایی ایران ایر با افزایش یک پرواز تهران - کرمانشاه و همچنین شرکت هواپیمایی زاگرس با دو پرواز برنامه‌ای در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته در مسیر مشهد - کرمانشاه و بالعکس فعالیت خود را در فرودگاه کرمانشاه آغاز کرده است.

وی گفت: با این افزایش پرواز‌ها در فرودگاه کرمانشاه، قریب به ۱۴ هزار صندلی پروازی ماهیانه به ظرفیت صندلی‌های پروازی در فرودگاه کرمانشاه افزوده شد.

ایران فرودگاه مشهد کرمانشاه افزایش پرواز ظرفیت افزوده صندلی پروازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر