کد خبر: 121426 A

مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه در گفتگو با ایلنا خبر داد:

برای ارائه کمک توسط نیروهای این اداره، ۴۳۶ دستگاه خودرو شامل لودر، ماشین آلات راهداری، بولدوزر و گریدر در مناطق برف گیر مستقر می شوند.

ایلنا: مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه به دلیل داشتن جاده‌های مواصلاتی در نواحی کوهستانی، توجه و دقت رانندگان و مسافران را بیش از پیش می‌خواهد.

حسن فدایی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کرمانشاه اظهار داشت: نیروی‌های این اداره کل همانند سال‌های گذشته در مناطق برف گیر و عموما حادثه خیر این استان با تجهیزات کامل حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه ۵۵ اکیپ راهداری در قالب ۵۳ راهدارخانه ثابت و سیار در واقع ضروری به هم استانی‌ها کمک خواهند کرد، افزود: با استفاده از این امکات تمامی راه‌های روستایی استان تحت نظارت و رسیدگی نیروهای این اداره کل هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ۳۹۰ کیلومتر از راههای استان در مناطق برف گیر قرار دارند، تاکید کرد: این اداره کل تاکنون بیش از ۵۰ درصد از نیرو‌ها و امکانات را در راهدارخانه‌ها مستقر کرده است.

وی با اشاره به اینکه این نیرو‌ها و امکانات از ۲۰ آذرماه آینده در مناطق تعیین شده مستقر خواهند شد، گفت: نیروهای اداره راه و شهرسازی استان کرمانشاه برای ارائه خدمات رسانی و امداد به هم استانی‌ها و وسائط نقلیه در مواقع اضطراری در قالب ۴۹۲ نفر تا ۲۰ فروردین سال ۹۳ در این مناطق مستقر خواهند بود.

فدایی بیان داشت: برای ارائه کمک توسط نیروهای این اداره، ۴۳۶ دستگاه خودرو شامل لودر، ماشین آلات راهداری، بولدوزر و گریدر در مناطق برف گیر مستقر می‌شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در پایان از رانندگانی که قصد مسافرت به نقاط کوهستانی و برف گیر استان را دارند خواست که وسیله نقیله خود را به زنجبر چرخ و امکانات گرمایشی مجهز کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به شروع بارش‌ها، از مسافرین و تردد کنندگان در راه‌های مواصلاتی استان خواست تا به محض ریزش برف تنها در صورت همراه داشتن زنجیر چرخ تردد کرده و خودرو خود را از نظر تجهیزات گرمایشی کنترل کرده و مواد خوراکی به میزان کافی با خود به همراه داشته باشند.

اداره راه و شهرسازی جاده خدمات رسانی خودرو راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان مسافران کرمانشاه برف راهداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر