کد خبر: 121435 A

با حضور فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر اسلام آبادغرب، شهردار جدید این شهر معرفی شد.

ایلنا: با حضور فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر اسلام آبادغرب، شهردار جدید این شهر معرفی و از زحمات شهردار سابق قدردانی به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در اسلام آبادغرب، در این جلسه فرماندار اسلام آبادغرب، اظهار داشت: اقدامات مطلوبی در مدت تصدی شهردار اسبق در سطح شهر انجام شده و کارهای خوبی به نتیجه رسیده است که از ایشان به خاطر زحماتشان تشکر می‌کنیم.

احد جلیلیان تاکید کرد: اما به لحاظ گستردگی شهر و بافت قدیمی شهر نیاز است با همت و سعی بیشتر شهردار جدید این روند ادامه یافته و تشدید شود.

در ادامه این جلسه، علی جلیلیان نماینده، مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولیت در کشورهای غربی عیش و نوش است اما درکشور ما مسئولیت تحمل زحمت، کار و تلاش فراوان است و در این راه مسئولین برای موفقیت باید با امید به خدا و توکل به معصومین حرکت را شروع کنند.

جلیلیان ضمن قدردانی از زحمات شهردار سابق، افزود: زحمات شما در این مسئولیت قطعا مورد توجه مردم است و انتظار داریم شهردار جدید با تلاش بیشتری این مسئولیت را شروع کنند.

وی بیان داشت: شهردار باید شهردار همه مردم باشد و انتظار داریم با همدلی و همکاری اعضای شورای اسلامی و شهردار روند ارائه خدمت به مردم فهیم با جدیت بیشتری دنبال شود.

در ادامه این جلسه، شهردار سابق اسلام آبادغرب گزارشی از اقدامات انجام شده خود را در مدت ۴سال و ۹ ماه عنوان کرد.

در این جلسه شهردار جدید اسلام آباد پیرامون برنامه‌های کاری خود نکاتی را ارائه نمود.

در پایان این جلسه، «همایون نوری» بعنوان شهردار جدید اسلام آبادغرب معرفی و از زحمات «صادق باقری» قدردانی شد.

اعضای شورای اسلامی شهر شورای اسلامی فرماندار کشورهای غربی نماینده مردم در مجلس غرب معرفی شهردار اسلام آبادغرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر