کد خبر: 122197 A

هیات دولت ابراهیم رضایی بابادی را بعنوان استاندار کرمانشاه انتخاب کرد.

ایلنا: سخنگوی هیات دولت از انتصاب استاندار کرمانشاه در جلسه امروز هیات دولت خبر داد و گفت: هیات دولت ابراهیم رضایی بابادی را به‌عنوان استاندار کرمانشاه انتخاب کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم رضایی بابادی در سال ۱۳۳۳ در آبادان متولد شد و تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در‌‌ همان شهر به پایان رساند.

وی سپس برای تحصیلات آکادمیک عازم دانشگاه تبریز شد و تحصیلات خود را تا اخذ مدرک کار‌شناسی مهندسی شیمی در آن دانشگاه دنبال کرد و پس از آن نیز تحصیلات خود را در مرکز آموزش مدیریت دولتی تهران تا اخذ کار‌شناسی ارشد ادامه داد.

رضایی بابادی از مهر ماه ۱۳۶۱ به مدت دو سال در استانداری آذربایجان شرقی مشاور استاندار در امور شهرداری‌ها و مدیرکل شهر و روستای آن استانداری بود پس از آن نیز از سال ۱۳۶۳ به مدت دو سال مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی و در همین دوره مسئول ستاد پشتیبانی جبهه و جنگ آن استان نیز بود.

پس از آن به استانداری آذربایجان غربی انتقال یافت و ابتدا به سمت مشاور استاندار و مدیرکل حوزه استانداری و پس از آن نیز فرماندار شهرستان ارومیه منصوب شد.

پس از پایان جنگ تحمیلی وی از ارومیه به خوزستان رفت و در سمت معاون استانداری این استان به خدمت پرداخت.

رضایی از اواسط سال ۱۳۶۹ تا پاییز ۱۳۷۰ به سمت معاون اداری مالی و برنامه ریزی استانداری زنجان منصوب شد، پس از آن دوره اول خدمت وی در استانداری تهران فرا می‌رسد.

وی معاون اداری مالی و برنامه ریزی استانداری تهران می‌شود، این دوره تا سال ۱۳۷۳ به درازا می‌کشد تا پس از جابجایی استاندار وقت وی نیز بنا به دعوت وزیر وقت تعاون از استانداری تهران راهی مسوولیت مدیرکلی امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون می‌شود.

در پاییز سال ۱۳۷۶ با تغییر مجدد استاندار تهران و دعوت استاندار جدید برای دومین بار به استانداری تهران رفته و عهده دار معاونت سیاسی امنیتی استانداری تهران می‌شود.

وی از آن زمان به مدت هفت سال عهده دار مسوولیت معاونت سیاسی امنیتی در استانداری پایتخت بوده است.

وی همچنین بعنوان اولین استاندار استان تازه تاسیس خراسان جنوبی در سال ۸۳ و به‌مدت یک سال در این استان مشغول خدمت بود.

آذربایجان شرقی پایتخت جنگ جنگ تحمیلی خراسان جنوبی دولت شهرداری فرماندار شهرستان معاون وزارت تعاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر