کد خبر: 124090 A

پورمرادی:

ستاد کمیته راهبردی فعالان ستاد انتخاباتی رئیس جمهور محبوب در استان کرمانشاه تشکیل شد.

ایلنا: مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه گفت: در نشست روز دوشنبه فعالان کلیدی ستاد انتخاباتی رئیس جمهور محبوب در استان با تصویب اکثریت آرا؛ کمیته راهبردی تدبیر و امید در استان کرمانشاه تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، فرزاد پورمرادی افزود: در این نشست رؤسای ستادی در شهرستان‌ها و فعالان اصلی استان در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی حضور داشتند و در نتیجه برهان هاشمی؛ کتایون مظفری؛ حسن نوری؛ علیرضا گودرزی؛ شهسوار بسطامی؛ محمد توکلی و اینجانب بعنوان اعضای مرکزی این کمیته انتخاب شدند.

وی درباره علت تشکیل کمیته راهبردی تصریح کرد: قطعاً با انتخاب رئیس جمهور محبوب سیاست ورزی استانی بپایان نمی‌رسد و هر چه بیشتر عرصه برای فعالیت مدنی فراهم شده است. از سوی دیگر این کمیته نشان از دغدغه فعالان ستادی رئیس جمهور در استان دارد و با خواست جمعی آن‌ها ثمر داده است. ضمن آنکه تعریف سیاسی راهبردی معلوم و مشخص است. این کمیته از درون ستادهای دکتر روحانی متولد شده و در‌‌ همان راستا عمل خواهد کرد.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه تأکید کرد: ما به کار جمعی باور داریم و یکی از برجستگی‌های کمیته راهبردی پایبندی به کار جمعی است. حداقل در چند ماه اخیر این مهم باثبات رسیده و بر همین اساس بنیان‌های چنین کمیته‌ای فراهم شده است.

وی درباره نظر کلی ستاد استانی رئیس جمهور درباره انتخاب استاندار جدید کرمانشاه گفت: بزودی طی بیانیه‌ای رسمی نظرات باطلاع همگان خواهد رسید. ضمن آنکه کمیته مزبور مسئول پیگیری موضوع است و در اینجا مجوز بیان دیدگاه‌های شخصی را ندارم. ما به کار جمعی باور داریم و باید اجازه داد کمیته مزبور اطلاع رسانی کند.

عضو کمیته راهبردی تدبیر و امید در پایان تأکید کرد: ما از نزدیک وقایع استان را دنبال می‌کنیم و با درگاه‌های خبری متعدد هم استانی‌های عزیز از فعالیت‌های آن آگاه خواهند شد.

رئیس جمهور کرمانشاه استان ستاد امید تشکیل کمیته راهبردی تدبیر سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر