کد خبر: 128342 A

بیمارستان شهرستان قصرشیرین برای توسعه گردشگری سلامت تجهز شده است.

ایلنا: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از تجهیز بخش‌ها و نیز ایجاد امکانات لازم برای انجام چند عمل تخصصی در بیمارستان قصرشیرین برای جذب بیماران عراقی، تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنای کرمانشاه، بهمن روشنی با بیان اینکه پتانسیل بسیار خوبی در زمینه جذب گردشگر سلامت در استان وجود دارد، اظهار داشت: در حال حاضر بسیاری از بیماران استان‌های همجوار و کشور عراق، به ویژه از کردستان عراق بریا پیگیری امور درمان خود به استان کرمانشاه مراجعه می‌کنند.

وی با بیان اینکه گردشگری سلامت ایجاد امکانات رفاهی و وجود تخت بیمارستانی با مشخصات خاصی را می‌خواهد، گفت: در همین راستا طرح‌هایی در دستور کار قرار دارد، که یکی از آن‌ها تجهیز بیمارستان قصرشیرین برای سرویس دهی هر چه بهتر به بیماران عراقی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، افزود: قرار است امکانات لازم برای انجام چند عمل تخصصی را در این بیمارستان مهیا کرده و پزشکان را نیز برای رفتن به آنجا ترغیب کنیم تا بتوانیم از این موقعیت هرچه بهتر استفاده کنیم.

به گفته روشنی کار تجهیز بخش‌ها و راه اندازی امکانات لازم برای انجام عمل‌های تخصصی در این بیمارستان تا پایان سال انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: از آنجا که برای انجام جراحی چشم و نیز جراحی زیبایی، بیماران زیادی از کشور عراق به ایران مراجعه می‌کنند، در نظر داریم به این دو بخش نیز سامان داده و پتانسیل خود را در این زمینه افزایش دهیم.

ایران بیمارستان جراحی دانشگاه علوم پزشکی درمان زیبایی سلامت عراق کردستان عراق گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر