کد خبر: 131296 A

رئیس اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه:

این طرح نمونه‌ای از طرح‌های موفق فرهنگی درکشور است و هدف گذاری دانش آموزان این مقطع می‌تواند تغییر نگرش خانواده‌ها را به دنبال داشته باشد.

ایلنا: رئیس اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه از اجرای طرح فرهنگی دانش آموزی نجات آب(داناب) دراستان خبرداد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنای کرمانشاه، رئیس اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه با اشاره به اهمیت اجرای این طرح با رویکرد جدید در استان کرمانشاه، گفت: طرح داناب باهمکاری اداره کل آموزش و پرورش استان و درسطح مدارس راهنمایی تحصیلی و ۷۸ هزار دانش آموز این مقطع درآذرماه سال جاری کلید خورده وامسال با سمت وسوی فرهنگ سازی در مدیریت مصرف درکرمانشاه حرکت خواهد کرد.
محمدحسین ایزدی با اشاره به اینکه طرح‌های فرهنگی مستلزم کار ریشه‌ای و مستمر است، تاکید کرد: این طرح نمونه‌ای از طرح‌های موفق فرهنگی درکشور است و هدف گذاری دانش آموزان این مقطع می‌تواند تغییر نگرش خانواده‌ها را بدنبال داشته باشد.
شهلایی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه نیز در نشستی که با مشاور این طرح داشت، گفت: دغدغه اصلی متولیان بخش آب از ارائه این طرح، آگاهی سازی دربخش آب است وبا اجرای مستمر طرحهای فرهنگی در وزارت نیرو می‌توانیم به فرهنگ استفاده درست از آب برسیم وادامه داد امروز شاید دیگر بحث‌های سازه‌ای دربخش آب کاربردی نداشته باشد بلکه زمان آن فرا رسیده که به عقب افتادگی‌های فرهنگی رسیدگی شود.
وی تاکید کرد: با توجه به راندمان پایین استفاده آب دربخش کشاورزی می‌طلبد که با آموزش‌های لازم ومتناسب با فرهنگ بومی هر منطقه درجهت حفظ منابع بکوشیم.
لازم بذکر است که قرارداد اجرای طرح فرهنگی نجات آب(داناب) دراستان کرمانشاه با مهندسین مشاور گزین سازه توس مشهد منعقد شد.

اداره کل آموزش و پرورش استان خانواده دانش آموز دانش آموزان روابط عمومی فرهنگ سازی کشاورزی مشهد معاون وزارت نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر