کد خبر: 133650 A

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی کرمانشاه در گفتگو با ایلنا:

۳۱۳ کیلومتر از فاز اول پروژه بزرگراه کربلا به پایان رسیده است و ۶۰ کیومتر باقیمانده نیز در قالب ۷ قطعه در حال انجام کار است.

ایلنا: مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه فاز اول پروژه بزرگراه کربلا تا سال ۹۴ به بهره برداری می‌رسد، گفت: فاز اول این پروژه بیش از ۳۷۳ کیلومتر است که براساس برآوردهای انجام گرفته، ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مهرداد آهکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه اظهار داشت: ۳۱۳ کیلومتر از فاز اول پروژه بزرگراه کربلا به پایان رسیده است و ۶۰ کیلومتر باقیمانده نیز در قالب ۷ قطعه در حال انجام کار است.

وی تاکید کرد: پیشرف این پروژه در مسیر اسلام آبادغرب به شهرستان سرپل ذهاب بیش از ۵۵ درصد است که در صورت تزریق اعتبار در زمان مورد نیاز، سرعت ساخت این پروژه بیشتر از گذشته خواهد شد.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه برای اتمام فاز اول پروژه بزرگراه کربلا به ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیازمند هستیم، اظهار داشت: تاکنون ۵۲۲ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه هزینه شده است.

وی در پایان با اشاره به ضرورت جذب اعتبار و هزینه آن برای اتمام این پروژه تاکید کرد: اگر بتوانیم اعتبارات مورد نیاز فاز اول پروژه بزرگراه کربلا را در زمان تعیین شده تامین کنیم می‌توانیم فاز اول این پروژه را تا تیرماه ۹۴ به بهره برداری برسانیم.

اداره کل راه بزرگراه راه و شهرسازی استان کربلا کرمانشاه کیلومتر پایان پروژه فاز اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر