کد خبر: 135933 A

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان کرمانشاه در گفتگو با ایلنا:

از رانندگان درخواست داریم که قبل از هرگونه سفر و یا خروج از شهر به ویژه در فصول سرد سال از وضعیت دقیق راه‌ها اطلاع کافی را کسب کنند.

ایلنا: مدیر راهداری راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی دارای نقاط و گردنه‌های برفگیر بسیاری است که این موضوع نیاز به امکانات و نیروهای راهداری بیشتری را طلب می‌کند.

صیادپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه اظهار داشت: از رانندگان درخواست داریم که قبل از هرگونه سفر و یا خروج از شهر به ویژه در فصول سرد سال از وضعیت دقیق راه‌ها اطلاع کافی را کسب کنند.

مدیر راهداری راه و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نیروهای راهداری در مکان‌های معیین شده برای ارائه خدمات به رانندگان و هم استانی در تمام فصول سال به ویژه فصل زمستان مستقر هستند، بیان داشت: همکاران ما مستقر مرکز مدیریت راه‌های این کل بطور ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به هموطنان درخصوص اطلاع رسانی از چگونگی وضعیت راه‌های استان هستند.

وی با اشاره به اینکه این مرکز به‌طور شبانه روز آماده پاسخگویی به هم استانی‌ها و رانندگان است، افزود: کاربران محترم جاده‌ای می‌توانند قبل از حرکت درجاده‌ها باشماره تلفن‌های ۴۲۳۳۳۳۲ و ۴۲۳۳۳۳۳ این مرکز تماس گرفته و از وضعیت مسیر مورد نظر اطلاع حاصل کنند.

مدیر راهداری راه و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تاکید کرد: در صورت نیاز به حرکت در جاده‌های خارج از استان نیز می‌توانند با تلفن گویای ۱۴۱ تماس گرفته و در صورت تمایل می‌توان وضعیت جاده‌ها و ایمن‌ترین مسیر را بصورت فاکس دریافت کنند.

صیادپور در پایان گفت: رانندگان گرامی در ایام بارش و سردی سال، در صورت هرگونه توقف در سطح راه‌ها به‌دلیل نقص فنی و غیره می‌توانند به نزدیک‌ترین راهدارخانه مراجعه کرده و در مکان‌های که برای اسکان موقت مسافران در راه مانده تعبیه شده، اسکان بیابند.

تلفن جاده خدمت رسانی راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان زمستان مسافران راه وضعیت رانندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر