کد خبر: 136345 A

فرماندار جوانرود:

اتحاد شیعه و سنی همواره موجب سرافرازی و اقتدار جوامع اسلامی و ناکامی دشمنان اسلام می‌شود.

ایلنا: فرماندار جوانرود در نشست شورای اداری این شهرستان گفت: اتحاد شیعه و سنی همواره موجب سرافرازی و اقتدار جوامع اسلامی و ناکامی دشمنان اسلام می‌شود، بنابراین باید نسبت به عناصر و مولفه‌های وحدت آفرین اهتمام بیشتری داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در جوانرود، مصطفی عظیمی دامن زدن به اختلافات در جوامع اسلامی را خواست دشمنان دانست و اظهار داشت: رسول اکرم(ص) در دنیا و آخرت مظهر رحمت است و در سیره و رفتار آن حضرت رحمت و رأفت، دلسوزی، مهربانی، عفو و گذشت و رفق و مدارا و برخورد کریمانه با دوست و دشمن مشهود بود.

فرماندار جوانرود در ادامه بر هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.

عظیمی بر مردمی کردن برنامه‌های این ایام نیز تاکید کرد و افزود: در هر عرصه‌ای که حضور مردم نباشد موفقیت کار نتیجه نخواهد داد.

در ادامه، امام جمعه جوانرود نیز خواستار گرامیداشت مناسبت‌های ربیع الاول با حفظ مصالح و منافع اسلام و انقلاب اسلامی بر محور وحدت و انسجام بین مسلمان شد.

ملا احمدفخری افزود: در شرایطی که دشمنان اسلام از هیچ گونه توطئه‌ای برای ضربه زدن به دین مقدس اسلام دریغ نمی‌کنند گسترش و ترویج برنامه‌های دینی و مذهبی واجب است.

وی اظهار کرد: حادثه مهم و تاریخی ولادت پیامبر اکرم(ص) در این ماه است که پیامبر اسلام با ولادت خود دنیا را منور کرد.

اسلام و انقلاب امام جمعه پیامبر اکرم پیروزی انقلاب اسلامی دین شیعه و سنی فرماندار مسلمان نظام جمهوری اسلامی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر