کد خبر: 136714 A

استاندار کرمانشاه:

باید به مردم استان کرمانشاه اعتماد کنیم و با آنها راستگو و صادق باشیم.

ایلنا: استاندار کرمانشاه در ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور دستگاه‌های عضو تشکیل شد، گفت: امسال باید به گونه‌ای عمل کنیم که جشن‌های دهة فجر انقلاب اسلامی در استان از حالت دستوری و اداری خارج شده و با رویکرد مردم محوری و مشارکت خودجوش اقشار مختلف استان برگزار شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، اسماعیل رضایی بابادی با بیان اینکه خصیصه اصلی امام(ره) صداقت و اعتمادشان به مردم بود، اظهار داشت: باید به مردم استان کرمانشاه اعتماد کنیم و با آن‌ها راستگو باشیم، بنابراین لازم است که جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی را با مشارکت خودجوش مردم و دخیل دادن آن‌ها در برنامه ریزی‌ها انجام دهیم و از برگزاری کلیشه‌ای و سرد این آیین‌ها اجتناب کنیم.

استاندار کرمانشاه بین داشت: دکتر روحانی نیز بر لزوم حضور مشتاقانه مردم در آیین‌های سالروز پیروزی انقلاب به‌خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید فراوان دارند، لذا مدیران باید در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند.

وی خواستار آن شد که دولتی‌ها تا آنجا که ممکن است برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر را به اقشار مختلف مردم در شهر، مساجد، دانشگاه‌ها و مدارس بسپارند.

استاندار کرمانشاه در پایان تصریح کرد: جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی باید نمایش گر اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی باشد و این مهم جز با حضور مشتاقانه ناشی از اعتماد ما به مردم فراهم نخواهد شد.

در ادامه جلسه مسوولین کمیته‌های اجرایی ستاد بزرگداشت آیین‌های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح برنامه‌های خود پرداختند.

۲۲ بهمن انقلاب انقلاب اسلامی پیروزی انقلاب اسلامی دهه فجر کرمانشاه استان صادق مردم استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر