کد خبر: 138744 A

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه:

افراد می توانند با آغاز طرح با در دست داشتن کارت عابربانکی که توسط آن یارانه دریافت می کنند سبد کالای خود را بگیرند.

ایلنا: معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه برای توزیع سبد کالا آمادگی کافی را دارد و همه اقلام سبد کالا به اندازه کافی در استان موجود است.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، علی اسماعیلی با بیان اینکه اجرای این طرح در استان منوط به دستور کشوری است، خاطرنشان کرد: هر لحظه از سوی کشور اعلام شود ما نسبت به توزیع سبد کالا بین جامعه هدف اقدام خواهیم کرد.
اسماعیلی تاکید کرد: این سبد کالا تنها به سرپرستان خانوار تعلق می‌گیرد و در استان کرمانشاه ۳۶۷ هزار خانواده واجد شرایط دریافت سبد کالا هستند.
معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه بیان کرد: سبد کالا شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، دو بطری روغن مایع سویا ۸۰۰ گرمی، یک قالب پنیر UF با وزن ۴۰۰ گرم، دو بسته ۱۲ عددی تخم مرغ و دو عدد مرغ منجمد است که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ همانند فروشگاه رفاه، اتکا، امکان، اسکان و… عرضه می‌شوند.
وی در پایان گفت: افراد می‌توانند با آغاز طرح با در دست داشتن کارت عابربانکی که توسط آن یارانه دریافت می‌کنند سبد کالای خود را بگیرند.
پیش از این گفته شده بود طرح توزیع سبد کالا از اول تا دهم بهمن ماه در سراسر کشور اجرا می‌شود و کارکنان دولت، بازنشستگان کشوری و لشکری، طلاب، خبرنگاران و افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد جامعه هدف این طرح هستند.

برنج پوشش جامعه خانواده دولت سازمان صنعت معدن و تجارت استان فروشگاه های زنجیره ای کمیته امداد معاون یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر