کد خبر: 142806 A

استاندار کرمانشاه:

دستگاه‌های اجرایی ذیربط باید بر مبنای ایجاد وحدت، مودت و دوستی بین کارگران و کارفرمایان اهتمام ویژه داشته باشند و چنانچه اختلاف و دوگانگی بین آنان مشاهده می‌شود برای رفع آن برآیند.

ایلنا: استاندار کرمانشاه بابادی در دیدار با نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی گفت: انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و ایجاد وحدت بین مردم ایران به پیروزی رسید و دشمنان با ایجاد تفرقه نتوانستند که مانع پیروزی انقلاب شوند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از استان کرمانشاه، ابراهیم رضایی بابادی در ادامه با بیان اینکه با ایجاد وحدت و جلوگیری از تفرقه می‌توانیم بر مشکلات فائق آئیم، اظهار داشت: از روزی که به استان کرمانشاه آمده‌ام همواره بر وحدت کلمه تاکید داشته‌ام، زیرا با این عامل است که می‌توانیم مسیر توسعه، شکوفایی و بالندگی استان را هموار سازیم.

وی ایجاد وحدت بین کارگران و کارفرمایان را عاملی بسیار مهم در رشد و توانمند‌تر شدن واحدهای تولیدی استان عنوان کرد و گفت: بعضی از کارخانجات استان که موفق عمل کرده‌اند و دارای بازدهی بسیار مطلوبی هستند بدون تردید بر عامل وحدت تکیه داشته‌اند.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی ذیربط باید بر مبنای ایجاد وحدت، مودت و دوستی بین کارگران و کارفرمایان اهتمام ویژه داشته باشند و چنانچه اختلاف و دوگانگی بین آنان مشاهده می‌شود برای رفع آن برآیند.

وی همچنین ایجاد وحدت بین گروه‌های سیاسی را موثر و ضروری عنوان کرد و گفت: با ایجاد وحدت بین گروه‌های سیاسی استان بدون تردید با توفیقات خوبی در تمامی عرصه برخوردار خواهیم شد و باید توجه داشت عامل تفرقه و عدم وحدت در گذشته موجب بسیاری از مشکلات و حرکت به سمت توسعه در استان شده است.

استاندار کرمانشاه با اشاره به نیروهای توانمند بسیار خوب در استان کرمانشاه بیان داشت: با وحدت و انسجام می‌توانیم از این نیرو‌ها در جهت توسعه، شکوفایی و پیشرفت استان بهره بگیریم و آنچه برای ما مهم است تلاش برای ایجاد وحدت بین گروه‌های سیاسی در استان است، زیرا تفرقه را عامل بازدارنده و جلوگیری از توسعه می‌دانیم.

رضایی بابادی در ادامه ارائه آموزش به نیروهای کار را بسیار مناسب برای اشتغالزایی جوانان عنوان کرد و گفت: آنچه که باید نسبت به آن حساس باشیم تعلیم و تربیت نیروی متخصص و آموزش دیده در رشته‌های مختلف فنی و حرفه‌ای است، زیرا نیروی انسانی متخصص مهم‌ترین عامل در توسعه است.

وی با اشاره به مزیت‌ها و پتانسیل‌های مناسب در استان گفت: با تلاش، جدیت و انسجام باید این مزیت‌ها را در جهت توسعه استان بکار گیریم و شرایط بهتری را برای استان رقم بزنیم.

وی در پایان با بیان اینکه در راستای حل مشکلات طرح‌های صنعتی راکد و نیمه راکد و همچنین توسعه واحدهای صنعتی فعال برنامه ریزی‌های لازم را دنبال می‌کنیم و در این زمینه از دستگاه‌های اجرایی ذیربط جدیت و تلاش ویژه می‌خواهیم، گفت: استان کرمانشاه با توجه شرایط ویژه و موقعیت جغرافیایی و همچنین ظرفیت‌های بالقوه خود استحقاق بیشتری برای توسعه و پیشرفت دارد و همه باید با تلاش بیشتر ایجاد زمینه فعالیت بهتر در استان را فراهم سازیم.

انقلاب انقلاب اسلامی تعلیم و تربیت توسعه و پیشرفت حضرت امام خمینی رشد فنی و حرفه ای گروه های سیاسی مردم ایران نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر