کد خبر: 142885 A

مسئول روابط عمومی راه و شهرسازی کرمانشاه در گفتگو با ایلنا:

بر اثر این بارش‌ها که از دیروز آغاز شده است، راه مواصلاتی چندین روستا در استان کرمانشاه مسدود شده است که نیروهای این اداره کل در حال عملیات بازگشایی این راه‌های مواصلاتی هستند.

ایلنا: مسئول روابط عمومی راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: از ساعت آغاز بارش برف در استان کرمانشاه نیروهای راهداری این اداره کل در مسیر‌ها و گردنه‌های برفگیر استان کرمانشاه مستقر شده‌اند.

جلال دانشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا از استان کرمانشاه اظهار داشت: نیروهای این اداره کل با استفاده از ماشین آلات برف‌روبی و نیز تیغه‌زنی اقدام به بازگشایی مسیرهای پر برف استان کرمانشاه کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ارتفاع بارش برف در برخی از مناطق استان زیاد بوده است، تاکید کرد: بر اثر این بارش‌ها که از دیروز آغاز شده است، راه مواصلاتی چندین روستا در استان کرمانشاه مسدود شده است که نیروهای این اداره کل در حال عملیات بازگشایی این راه‌های مواصلاتی هستند.

مسئول روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: نیروهای این اداره کل در حال بررسی وضعیت بارش‌ها در نقاط مختلف استان کرمانشاه هستند تا در برخی از مناطق استان که بارش‌ها مشکلاتی در امر تردد پیش آورده است را برطرف کنند.

دانشور در پایان گفت: براساس برنامه‌های انجام گرفته بعد از پاکسازی راه‌های مواصلاتی اصلی در استان، مسیرهای روستایی که به علت برف مسدود شده‌اند تا پایان وقت امروز بازگشایی می‌شوند.

بارش برف راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان روابط عمومی کرمانشاه استان مواصلاتی راه روستا مسدود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر