کد خبر: 154599 A

کتابخانه شهید بهشتی به عنوان کتابخانه مرجع شهر کرمانشاه به صورت سه شیفت در تعطیلات نوروز به ارائه خدمات می پردازد.

ایلنا: سرپرست اداره کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت: در ایام تعطیلات نوروز سال ۹۳ کتابخانه شهید بهشتی شهر کرمانشاه فعال خواهد بود و به اعضا خدمات ارائه می دهد.

به گزارش " ایلنا "، " بیژن راستی فر " در گفت و گو با خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، گفت: در تعطیلات ایام نوروز، از ابتدا تا پنجم فروردین ماه که تعطیلات رسمی کشوری است، کتابخانه شهید بهشتی به عنوان کتابخانه مرجع شهر کرمانشاه به صورت سه شیفت به ارائه خدمات به اعضا و مراجعان می پردازد.

وی افزود: این امر در جهت استفاده بهینه اعضا کتابخانه های عمومی از اوقات فراغت در تعطیلات نوروز بوده است و این کتابخانه در این ایام از صبح تا ساعت ۱۲ شب برای مراجعین فعال خواهد بود.

راستی فر از جمله اهداف این طرح را خدمت رسانی به علاقه مندان مطالعه و غنی کردن اوقات فراغت در روزهای نخستین سال جدید عنوان کرد.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در پایان اظهار کرد: این امر برای کسانی که به کتابخوانی و مطالعه علاقه دارند فرصت خوبی است تا از منابع و کتاب های مفید این کتابخانه استفاده لازم را ببرند.

اوقات فراغت ایام تعطیلات نوروز ایام نوروز تعطیلات تعطیلات نوروز خدمت رسانی شهید بهشتی کتابخانه های عمومی کتابخانه های عمومی استان کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر