کد خبر: 162121 A

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه:

متاسفانه متکدیان در سطح شهر کرمانشاه چهره شهر را نازیبا کرده اند بنابراین با همکاری هیات امنا و هیات موسس انجمن حمایت از نیازمندان، اقدامات خوب و موثری در جهت ساماندهی متکدیان و کمک به نیازمندان واقعی صورت خواهد گرفت.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در جلسه انتخاب هیات موسس و هیات امنا انجمن حمایت از نیامندان، اظهار داشت: هرگونه انجام کار فرهنگی و اجتماعی در نزد خداوند دارای ارج و منزلت بسیاری بالایی است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، «آیت الله آذرمی» گفت: یکی از مزیت‌های خوب استان کرمانشاه داشتن، افراد خیر و نیکوکار است که همیشه در فکر حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی مردم این استان هستند.

وی با اشاره به اینکه همکاری و همیاری این عزیزان منجر به پیشبرد برنامه‌ها می‌شود، تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین کارهای انجمن حمایت از نیازمندان، ساماندهی متکدیان و کمک به نیازمندان واقعی خواهد بود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: ساماندهی و جمع آوری متکدیان منجر به زیباسازی شهر کرماخواهد شد و کرمانشاه با اجرای این طرح به عنوان الگو در سطح کشور قرار خواهد گرفت.

آزرمی اظهار داشت: متاسفانه متکدیان در سطح شهر کرمانشاه چهره شهر را نازیبا کرده‌اند بنابراین با همکاری هیات امنا و هیات موسس انجمن حمایت از نیازمندان، اقدامات خوب و موثری برای ساماندهی متکدیان و کمک به نیازمندان واقعی صورت خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: در جامعه افراد نیازمند واقعی وجود دارند که به لحاظ متانت طبع و حفظ آبروی خود دست به کمک از مردم نمی‌زنند لذا با کمک خیرین و معتمدین استان این افراد مشخص و با حفظ آبرو، شان و کرامتشان، به آن‌ها کمک خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در پایان گفت: با تشکیل این انجمن دیگر لزومی به کمک مردم استان به متکدیان سطح شهر نیست زیرا متاسفانه بعضی افراد به عنوان حرفه از این کار سود می‌برند.

استانداری کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر