کد خبر: 162472 A

صبح امروز /

عملیات صعود به ارتفاعات بازی دراز در شهرستان سرپل ذهاب، برگزار و بیش از ۱۵ هزار نفر از سراسر کشور که در سرپل ذهاب گرد آمده بودند به این ارتفاعات خاطره انگیز صعود کردند.

صبح جمعه امرزی عملیات صعود به ارتفاعات بازی دراز در شهرستان سرپل ذهاب، برگزار و بیش از ۱۵ هزار نفر از سراسر کشور که در سرپل ذهاب گرد آمده بودند به این ارتفاعات خاطره انگیز صعود کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در سرپل ذهاب، در این صعود ۱۵ هزار نفری که عمده آنان را نیز جوانان تشکیل می دادند، حاضران نزدیک به پنج کیلومتر را پیمودند و موفق به صعود به ارتفاعات بازی دراز شدند.

در این صعود که جمع کثیری از کاروان های راهیان نور، بسیجیان، رزمندگان دوران دفاع مقدس، مسئولین و آحاد مختلف مردم حضور داشتند حاضران پس از قرائت دعای ندبه و با رمز یا زهرا(س) کار صعود به ارتفاعات عشق را آغاز کردند.

ارتفاعات بازی دراز را بدون شک می توان کمینگاه دشمنان اسلام نامید که به دست رزمندگان سلحشور اسلام در نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۰ آزاد شد.

برپایی ایستگاه های صلواتی، برگزاری مسابقه های فرهنگی و گلباران مزار شهدا و یادمان شهدی شیرودی از دیگر برنامه های جانبی صعود به ارتفاعات بازی دراز بود.

بازی دوران دفاع مقدس زهرا عشق کاروان های راهیان نور صعود اسلام ارتفاعات سرپل ذهاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر