کد خبر: 164351 A

فرماندار جوانرود خبر داد:

مشکل تامین آب در شهرستان جوانرود بسیار حاد است و مسئولان باید چاره‌ای در این باره بیندیشند.

فرماندار جوانرود با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی ابزاری تاثیرگذار برای رسیدن به حماسه اقتصادی است، گفت: مسوولان باید به منظور تحقق حماسه اقتصادی تلاش مضاعف کنند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری جوانرود، فرماندار جوانرود در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: داشتن تدبیر در برنامه ریزی و آینده نگری و شناخت وضع موجود و راهکارهای رسیدن به وضع مطلوب از ابزارهایی هستند که باید آن را بکار برد.

مصطفی عظیمی با تاکید بر سه اصل مدیریتی خداباوری، مردم باوری و قانون باوری، از مسوولان خواست تا با توجه به این اصول دستاوردهای بزرگی را برای جامعه رقم بزنند.

فرماندار جوانرود در ادامه با اشاره به کمبود آب در جوانرود، بر بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد و گفت: با توجه به میانگین مصرف آب، مسوولان باید تلاش مضاعفی را برای رفع مشکل کم آبی انجام دهند.

عظیمی افزود: برای تامین آب شهروندان ۲۰۳ لیتر در ثانیه در اختیار است که این مقدار آب نمی‌تواند جوابگوی نیازهای مردم باشد.

وی همچنین با تاکید بر مقاوم سازی خانه‌های روستایی گفت: با وجود اقدامات موثر انجام شده در روستا‌ها هنوز خیلی از منازل روستایی این شهرستان مقاوم سازی نشده است.

وی از دهیاران، بخشداران و بنیاد مسکن خواست در این خصوص تلاش مضاعفی انجام دهند تا قشر زحمت کش روستایی در این راستا با مشکل مواجه نشوند.

اقتصاد مقاومتی جامعه حماسه اقتصادی روابط عمومی شورای اداری صرفه جویی در مصرف قانون مسکن روستا جوانرود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر