کد خبر: 164540 A

منوچهر کاظمی نژاد به عنوان بخشدار جدید سرفیروزآباد کرمانشاه منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست بخشداری سرفیروزآباد با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه برگزار و منوچهر کاظمی نژاد طی حکمی از طرف استاندار کرمانشاه به عنوان بخشدار این بخش معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنای استان کرمانشاه، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه طی حکمی از طرف استاندار و در یک مراسم تودیع و معارفه که با حضور مسئولین استانی و مدیران بخش سرفیروز آباد و جمعی از بزرگان و ریش سفیدان منطقه برگزار شد، منوچهر کاظمی نژاد را به عنوان سرپرست جدید بخشداری معرفی کرد.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه در ابتدای این مراسم که در محل بخشداری سرفیروزآباد برگزار شد ضمن خیر مقدم به جمع حاضر، مطالبی را پیرامون رشد و توسعه استان در ابعاد مختلف و چگونگی به هدف رساندن آن با مدیریت کارآمد پرداخت.

" فضل الله رنجبر " حضور مسئولین استانی و منطقه ای را در این جلسه از فرصتهای کم نظیر برای مطرح کردن مشکلات کلی بخش دانست و گفت: این جلسه میتواند علاوه بر جلسه تودیع و معارفه خروجی های مثبتی داشته باشد زیرا هم مردم و هم مسئولین مختلف استانی در ایم مراسم حضور دارند.

در ادامه مراسم بخشدار سابق این بخش به اراوه گزارشی از عملکرد خود در این مدت پرداخت و ساخت پروژه های عمرانی مختلف در این بخش را مشهود و قابل توجه عنوان کرد.

“محسن کریم آبادی” با اشاره به اینکه در قبل از حضور وی در این منطقه تنها سه مسجد در بخش سرفیروزآباد وجود داشته است اظهار داشت: تا به امروز این تعداد از مساجد به ۴۰ عدد رسیده است که پیشرفت خوبی را نشان می دهد.

وی گفت: در زمینه راه سازی و گاز رسانی به این مناطق تلاشهای بسیار زیادی انجام شده که ثمره آن ساخت۹۰ کیلو متر راه برای مناطق صعب العبور و همچنین گاز رسانی به مرکز شهر هلشی است که با توجه به پیشرفت کار انتظار می رود مردم این منطقه تا ۴۰ روز آینده از این نعمت برخوردار شوند.

کاظمی نژاد نیز در بخش دیگری از مراسم از تشریح برنامه های کاری خود امتناع کرده و تنها به این جمله که " در عمل باید ثابت کرد که چه برنامه هایی برای توسعه و تعالی بخش در دستور کار است " بسنده کرد.

در پایان این مراسم حکم سرپرستس جدید بخشداری سرفیروزآباد به منوچهر کاظمی نژاد اعطا و از زحمات و تلاشهای بخشدار سابق نیز تقدیر به عمل آمد.

انتخابات تودیع و معارفه رشد و توسعه گاز مسجد مشکلات کاظمی بخشدار منوچهر سرفیروزآباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر