کد خبر: 170479 A

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

مدیران شهرستان سرپل ذهاب باید از هم اکنون پیگیر انجام مبادله موافق نامه ها، انتخاب پیمانکار و تجهیز کارگاه ها برای شروع پروژه ها باشند.

میرزامراد پیرو با بیان اینکه همه مسئولان مکلف به پیگیری اخذ سهم شهرستان از اعتبارات وزارت خانه‌ای و اعتبارات ماده ۱۸۰ و همچنین کمکهای فنی و اعتباری هستند، اظهار داشت: مبلغ ۴۲ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال از اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای در قالب ۱۶ فصل و ۳۷ برنامه بین دستگاههای اجرایی شهرستان توزیع شده است.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در سرپل ذهاب گفت: توزیع اعتبارات امسال دارای الزاماتی از قبیل ۸ درصد به طرحهای هادی روستایی ۲ درصد به ماده ۱۲ قانون سهم مساجد و بقاع متبرکه، زیر ساخت‌های شهرک صنعتی، ساماندهی گلزار شهدا، آسفالت راه‌های روستایی و احداثپایگاه‌های مقاومت بسیج است.

وی افزود: مدیران شهرستان سرپل ذهاب باید از هم اکنون پیگیر انجام مبادله موافق نامه‌ها، انتخاب پیمانکار و تجهیز کارگاه‌ها برای شروع پروژه‌ها باشند و نظارت کامل بر کمیت و کیفیت اجرای پروژه‌ها و رصد پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها را داشته باشند.

فرماندار سرپل ذهاب در پایان، اولویت را در بحثتوزیع منابع پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری و پروژه‌های با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی عنوان کرد.

فرماندار سرپل ذهاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر