کد خبر: 178486 A

امام جمعه قصرشیرین

گروهک تروریستی داعش زاییده کشورهایی همانند عربستان، اسرائیل و آمریکا است / با وجود این گروهک های تروریستی و جنایات هولناک آنها، بازهم می بینیم که برادران اهل تسنن و اهل تشییع در کنار هم در مقابل دشمن مشترکشان که به دنبال ایجاد فتنه در سرزمین های اسلامی است، ایستاده اند.

حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان قصرشیرین اظهار داشت: امروز عده ای به نام اسلام در حق جهان بشریت جنایت می کنند و با حضور در کشورهای عراق و سوریه می خواهند بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در قصرشیرین، امام جمعه شهرستان قصرشیرین گفت: با وجود این گروهک های تروریستی و جنایات هولناک آنها، بازهم می بینیم که برادران اهل تسنن و اهل تشییع در کنار هم در مقابل دشمن مشترکشان که به دنبال ایجاد فتنه در سرزمین های اسلامی است، ایستاده اند.

خطیب جمعه قصرشیرین بیان داشت: خوشبختانه علمای اسلام در کشور عراق این روزها علیه این زورگویان و جنایتکاران جنگی فتوای جهاد صادر کرده اند و گروه گروه برادران و جوانان سنی و شیعه برای جهاد با این تروریستها به شهرهای تحت اشغال عزیمت می کنند.

امام جمعه قصرشیرین در ادامه با اشاره به بسیج میلیونی ملت عراق علیه دشمنان دین خدا، گفت: این شور به جهاد و شهادت در بین ملت مسلمان عراق نشات گرفته از عشق به اهل بیت و خاندان نبوت است.

ملکی تاکید کرد: متاسفانه برخی از کشورهای مرتجع منطقه همانند دولت سعودی و رژیم غاصب اسرائیل این گروه ها را برای نسل کشی مسلمانان در دنیا تجهیز می کنند که خداوند روزی پاسخ این اعمال غیرانسانی این کشورها را خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه گروهک تروریستی " داعش " زاییده کشورهایی همانند اسرائیل و آمریکاست، گفت: سئوال اینجاست که این گروه تروریستی از کجا تامین مالی و نظامی می شوند که اینگونه به جان ملت بی دفاع عراق افتاده اند.

امام جمعه قصرشیرین در پایان خطبه های خود به فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران اشاره کرد و اظهار داشت: شهید چمران یکی از شهدای والامقام و موثر در پیروزی انقلاب اسلامی بود که یاد و خاطره اش را گرامی می داریم.

پیروزی انقلاب اسلامی دولت سوریه عراق عربستان عربستان سعودی فتنه مسلمان داعش ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر