کد خبر: 181645 A

اقدامات فرهنگی در مسیر ارتقای فرهنگ ترافیک ضروری است. / مدیران شهرستان باید در امر خدمت رسانی، قوانین و مقررات را مورد توجه قرار دهند.

فرماندار اسلام آبادغرب در جلسه شورای ترافیک این شهرستان، اظهار داشت: اقدامات فرهنگی در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک ضروری است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، کرم محمدی با اشاره به ضرورت ارتقا فرهنگ ترافیک گفت: مدیران شهرستان باید در امر خدمت رسانی، قوانین و مقررات را مورد توجه قرار دهند.

وی ترافیک و روانسازی آن را بسیار با اهمیت دانست و افزود: شهروندان باید با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به مقررات احترام بگذارند.

محمدی تصریح کرد: همچنین همه مدیران شهرستان با دقت خاصی مشکلات را بررسی و کارشناسی می کنند به این منظور جلساتی که با موضوعات مختلف برگزار می شود فقط با نظر کارشناسی مسائل مصوب خواهد شد.

فرماندار اسلام آبادغرب در ادامه سرعت گیر های نصب شده در خروجی و ورودی " بلوار شهید فتاحی " را بدلیل حجم بالای تصادفات و صرفاً در مسیر کاهش سرعت خودروها دانست و گفت: بزودی سرعت گیرهای آسفالته جمع آوری و سرعت گیرهای استاندارد و مورد تأیید پلیس راه نصب خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به انتظار از همه شهروندان در رعایت مسائل ترافیکی شهر عنوان کرد: در این راستا در میادین اصلی سطح شهر دوربین های مدار بسته نصب شده تا هر گونه تخلف رانندگان به ثبت برسد.

یادآور می شود، نصب سرعت گیرهای استاندارد، جلوگیری از تردد خودروهای سنگین در سطح شهر، جمع آوری خودروهای وانت و میوه فروش از سطح شهر از جمله مهم ترین مصوبات این جلسه بود.

استاندارد پلیس راه ترافیک خدمت رسانی دوربین قوانین راهنمایی و رانندگی قوانین و مقررات کارشناسی مشکلات اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر