کد خبر: 187796 A

به منظور ارتقا آگاهی زنان روستایی؛

یک دوره کارگاه آموزشی ویژه زنان کارآفرین روستایی به مدت دو روز توسط سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با همکاری جهاد دانشگاهی در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: یک دوره کارگاه آموزشی ویژه زنان کارآفرین روستایی به منظور توسعه فعالیت های کارآفرینان زن در روستاها برگزار شد.

کریم بهرامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، اظهار داشت: یک دوره کارگاه آموزشی ویژه زنان کارآفرین روستایی به مدت دو روز توسط سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با همکاری جهاد دانشگاهی در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

وی افزود: این دوره به منظور ساماندهی مشاغل کوچک خانگی، ارتقا آگاهی زنان روستایی، توانمندسازی آن ها و توسعه فعالیت های کار آفرینان زن، در روستاها برگزار شد.

بهرامی با اشاره به این که در این کارگاه آموزشی ۳۰ نفر از زنان روستایی ضمن تبادل دو سویه تجربیات کار آفرینان برتر، در زمینه مرور تجارب موفق و اصول صحیح بازاریابی و بازاررسانی محصولات آموزش های لازم را فراگرفتند، تصریح کرد: آموزش در خصوص تجاری سازی فعالیت های کشاورزی از دیگر اهداف قابل ذکر در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی بود.

در حال حاضر زنان کار آفرین روستایی استان کرمانشاه در زمینه‌های کشت زعفران، پرورش بوقلمون سالم، گیاهان دارویی و زنبورداری مشغول فعالیت هستند.

زعفران زنان سازمان جهاد کشاورزی استان کشاورزی کرمانشاه برگزاری آموزشی کارگاه روستایی کارآفرین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر