کد خبر: 201552 A

حجت الاسلام کماسی تأکید کرد:

امروز امر به معروف و نهی از منکر وظیفه فراموش شده ای است که ما جالی خالی این اصل را در جامعه حس می‌کنیم.

مشاور فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه گفت: امروز، جای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه خالی است.

حجت‌الاسلام هادی کماسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، با ابراز تاسف از فراموش شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه فراموش شده‌ای است که ما جالی خالی این اصل را در جامعه حس می‌کنیم.

وی افزود: امام خمینی(ره) در آغاز پیروزی انقلاب، توجه ویژه‌ای به امر به معروف و نهی از منکر داشتند و شورای عالی انقلاب را دعوت به برنامه ریزی در این باره کردند و در قانون اساسی هم درج شد.

مشاور فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: احیای امر به معروف، بزرگ‌ترین خدمت به اسلام است که اجر بالایی دارد.

حجت الاسلام کماسی در ادامه گفت: شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری کرمانشاه در راستای رعایت حقوق شهروندی اقدام به برگزاری مسابقه‌ای، ویژه رانندگان تاکسی و اتوبوس استان کرمانشاه کرده است.

وی افزود: این مسابقه در قالب ۲۰ سوال از کتاب احکام و آداب تاکسیرانی نوشته مهدی رفیعی طراحی شده است.

مشاور فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه از علاقمندان شرکت در مسابقه مذکور خواست تا با تهیه نسخه‌ای از هفته نامه غرب به تاریخ یکشنبه ۲ شهریورماه اقدام به شرکت در مسابقه کنند.

حجت الاسلام کماسی در پایان اظهار کرد: علاقمندان تا ۲ مهرماه سال جاری می‌توانند اقدام به پاسخگویی سوالات مسابقه کنند و با ارسال آن از طریق پست و یا به صورت حضوری به دبیرخانه شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری کرمانشاه واقع در میدان غدیر در مسابقه شرکت کنند.

اتوبوس امام خمینی امر به معروف امر به معروف و نهی از منکر انقلاب تاکسی جامعه حقوق شورای عالی انقلاب فرهنگی و اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر