کد خبر: 205153 A

رییس مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه:

توجه به ساختار آموزشی در طرح تحول جمعیت هلال احمر از اهمیت زیادی برخوردار است.

نشست هم اندیشی روسای مراکز علمی کاربردی استانهای کرمانشاه، همدان و کردستان، شامگاه دوشنبه به میزبانی هلال احمر کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، رییس مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: طی یکسال گذشته و با همت و برنامه‌ریزی‌های مناسب مراکز علمی کاربردی منطقه غرب کشور دوره‌های آموزش ضمن خدمت به صورت مطلوبی در این منطقه از کشور برگزار شده است.

فریدون صفر علی بر ضرورت و اهمیت برنامه‌های آموزشی تاکید کرد و افزود: توجه به ساختار آموزشی در طرح تحول جمعیت هلال احمر از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی آشنایی کارکنان و کار‌شناسان را با یکدیگر و نیز ایجاد تعامل و داشتن ارتباط مستقیم و هماهنگی آن‌ها با مدیران را از جمله مزایای برگزاری دوره‌های آموزشی حین خدمت عنوان کرد.

رییس مرکز علمی کاربردی هلال احمر استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین حضور کار‌شناسان در این دوره‌ها موجب انتقال دانش و تجارب آن‌ها به دیگر افراد خواهد شد که این مسئله در پیشبرد و توسعه اهداف سازمان نقش بسیار مهمی خواهد داشت.

صفر علی در پایان از ارائه گواهینامه به حاضران در این دوره‌های آموزشی خبر داد و گفت: حضور در این دوره‌ها هر چه بیشتر باعثبوجود آمدن روحیه کار گروهی در بین افراد شده و انگیزه و توان آن‌ها را برای انجام فعالیت‌ها افزایش خواهد داد.

برنامه های آموزشی جمعیت هلال احمر دوره های آموزشی هلال احمر هلال احمر استان کرمانشاه علمی کاربردی آموزشی تحول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر