کد خبر: 205174 A

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان هرسین:

فرهنگ نماد و نمود عادات، آداب، اخلاق، علم، اندیشه، هنر و همه داشته ‌های یک ملت است و در واقع آینه هویت و تمامیت یک ملت است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان هرسین اظهار داشت: فرهنگ نماد و نمود عادات، آداب، اخلاق، علم، اندیشه، هنر و همه داشته ‌های یک ملت است.

محمدرضا یعقوبی در گفت‌و گو با خبرنگار ایلنا از کرمانشاه گفت: فرهنگ آینه ‌ای است که هویت و تمامیت یک ملت را نشان می‌‌دهد.

وی کار فرهنگی را نیازمند هدف و برنامه مشخص دانست و آن را‌‌ همان چیزی توصیف کرد که برای ما گم شده است.

یعقوبی در ادامه با تشریح عملکرد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در سال ۹۲ گفت: برگزاری مسابقات قرآن قرائت، حفظ، تفسیر، احکام، نماز، کتابخوانی و امر به معروف و نهی از منکر با ۱۰۳۷ شرکت کننده، اعزام اردوهای زیارتی و دیدار با ۴۰۵ خانواده شاهد و ایثارگر از جمله آن ‌هاست.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان هرسین برگزاری ۷ جلسه کلاس‌های آموزشی با عنوان هدایت تحصیلی، آسیب‌‌های اجتماعی، مهارت ‌های زندگی و روش زندگی به سبک رویکرد اسلامی برای جامعه هدف را از دیگر برنامه ‌های فرهنگی این نهاد عنوان کرد.

وی جمع ‌آوری آثار و خاطرات شهدا و جانبازان و برگزاری نمایشگاه آثار هنری جانبازان این شهرستان را از دیگر برنامه‌های اجرایی این نهاد دانست.

آسیب های اجتماعی اخلاق امر به معروف و نهی از منکر برنامه های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران جامعه جانبازان قرآن کلاس های آموزشی مهارت های زندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر