کد خبر: 212281 A

مدیرکل پست استان کرمانشاه:

یکی دیگر از خدمات اداره کل پست استان کرمانشاه راه اندازی " پیک موتوری ۱۹۳ " است که این طرح نقش بسیار مهمی در جابجایی مرسولات و سفارشات مردم ایفا می‌کند.

مدیرکل پست استان کرمانشاه صبح امروز به مناسبت ۱۷ مهرماه «روز جهانی پست» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پست همواره در زندگی مردم نقش بسیار مستقیمی داریم و امروز بسیاری از امور اداری و… شهروندان توسط این اداره انجام می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنای کرمانشاه، حاتم سلیمانی با اشاره به اینکه علیرغم توسعه ارتباطات الکترونیک، بازهم پست کارکرد اصلی خود را حفظ کرده است، گفت: این شرکت علیرغم اینکه در حوزه کار خود همچنان فعال است، بازهم به دنبال به روز کردن خدمات و استفاده از خدمات نوین و الکترونیک برای پیشبرد بهتر امور است.

وی با تاکید بر اینکه تعداد مرسولات پستی در سالجاری نسبت به دور مشابه سال گذشته افزایش محسوسی داشته است، بیان داشت: از جمله اموری که این اداره برای پیشبرد و استفاده بهتر از علم نوین روز انجام داده است می‌توان به راه اندازی باجه پست مالی، باجه پست الکترونیک و… اشاره کرد.

مدیرکل پست استان کرمانشاه گفت: یکی دیگر از خدماتی که اداره پست همواره بر روی آن اشاره و تایید فراوان دارد، رساندن مرسولات و بسته‌های پستی به دست هم استانی و هم وطنان عزیز در زمان استاندارد و مقرر است که خوشبختانه آمارهای موجود تایید کننده این امر است.

سلیمانی بیان داشت: یکی دیگر از خدمات اداره کل پست استان کرمانشاه راه اندازی «پیک موتوری ۱۹۳» است که این طرح نقش بسیار مهمی در جابجایی مرسولات و سفارشات مردم ایفا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه پیک موتوری مزایای بسیاری برای شهروندان به ویژه بازاریان دارد، گفت: مهم‌ترین مزیت استفاده از پیک موتوری ۱۹۳ مدت زمان بسیار کم رسیدن بسته مورد نظر به مقصد است.

مدیرکل پست استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنان وجود پیک‌های موتوری در سطح شهر از بار ترافیکی در خیابان‌ها خواهد کاست.

سلمیانی به آمار شش ماهه اخیر این اداره کل اشاره داشت و گفت: در شش ماهه اول سالجاری بیش از ۵.۲ مرسوله پستی در استان کرمانشاه جابجایی شده است که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است.

استاندارد الکترونیک پست الکترونیک کرمانشاه استان اداره پیک پست اندازی موتوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر