کد خبر: 225756 A

معاون استاندار کرمانشاه خبر داد:

ستاد پیشگیری و مبارزه با زمین خواری و ساخت و ساز و تغییر کاربری غیرمجاز در استان کرمانشاه تشکیل شد.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه از تشکیل ستاد پیشگیری و مبارزه با زمین خواری و ساخت و سازا و تغییر کاربری غیرمجاز در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، مجتبی نیک کردار در نشست فرمانداران استان اظهار داشت: با توجه به برنامه های دولت در راستای تشکیل این ستاد در سطح کشور، ما نیز نسبت به تشکیل آن در استان اقدام کرده ایم و با جدیت موضوع را در دستور کار داریم.

وی با بیان این که باید با افرادی که در راستای ساخت و سازها و تغییر کاربری‌های غیرمجاز اقدام می‌کنند، برخورد کرد، گفت: فرمانداران باید نسبت به تشکیل ستاد پیشگیری و مبازره با زمین خواری در شهرستان ها با اهتمام ویژه تلاش داشته باشند.

نیک کردار تصریح کرد: متأسفانه در اثر این تغییرکاربری ها و ساخت و سازهای غیر مجاز، مشکلات زیادی برای اراضی کشاورزی و منابع طبیعی ایجاد شده لذا برای مبارزه با این موضوع جدیت داریم و در مقابل زمین خواران کوتاه نخواهیم آمد.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه در ادامه تلاش برای مناسب سازی شهری برای جانبازان و معلولان را مورد تأکید قرار داد و گفت: فرمانداران باید این موضوع را جدی بگیرند و تلاش نمایند تا با همکاری شهرداری نسبت به مکانی در خیابان ها برای تردد این عزیزان فراهم شود.

وی همچنین بر نظارت بیشتر فرمانداری‌ها در اعتبارات هزینه‌ای و درآمدی شهرداری تأکید کرد و افزود: فرمانداران باید نظارت بیشتری در خصوص هزینه ها و درآمدهای اعتباری در شهرداری داشته باشند.

تغییر کاربری جانبازان دولت زمین ساخت و ساز شهرداری کشاورزی و منابع طبیعی مشکلات معلولان تشکیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر