کد خبر: 229781 A

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی هرسین:

نمایشگاه کتاب در کتابخانه شهدای محراب شهرستان هرسین برگزار شد

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی هرسین در حاشیه برگزاری نمایشگاه کتاب در این شهرستان، گفت: نمایشگاه کتابی در کتابخانه شهداء محراب برگزار شده و هم اکنون در حال ارائه خدمات به مردم و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی شهرستان است.

به گزارش خبرنگار ایلنای کرمانشاه، شاحسین بابایی ضمن سخنانی به حضور حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه، یاور محمدی فرماندار و سرهنگ سعید بهشتی راد فرمانده سپاه ناحیه شهرستان هرسین در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: در این نمایشگاه بیش از هزار عنوان کتاب برای مراجعین ارائه شده است.

وی ارائه کتاب در موضوعات مذهبی و دینی، داستان و رمان و علوم کاربردی را متذکر و افزود: سعی کرده ایم با افزایش تنوع کتاب ها صلایق و ذائقه تمام دوستداران کتاب را پوشش بدهیم و آنها راضی باشند.

بابایی کتاب های ارائه شده را دارای تخفیف ویژه برای فروش به علاقمندان عنوان و اضافه کرد: امیدواریم برگزاری این نمایشگاه ها موجبات رونق بیشتر بازار کتاب و همچنین افزایش سطح مطالعه مفید مردم را فراهم کند.

گفتنی است این نمایشگاه که از تاریخ ۳ آذرماه ۹۳، آغاز به کار کرده است به مدت دو هفته هر روزه از ساعت ۸ صبح الی ۸ غروب آماده پذیرایی از علاقمندان و مراجعین خواهد بود.

ارائه خدمات به مردم امام جمعه بازار کتاب پوشش رمان فرماندار کتابخانه های عمومی نمایشگاه کتاب نمایشگاه هرسین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر