کد خبر: 231978 A

سومین همایش وقف و رسانه در کرمانشاه برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری سومین همایش وقف و رسانه در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: در این همایش از خبرنگاران حوزه وقف تجلیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، حجت الاسلام سید محمدباقر حسینی اراکی، صبح امروز ۱۸ آذرماه در نشست خبری همایش وقف و رسانه با اشاره به برگزاری این همایش در روز یکشنبه ۲۳ آذرماه، گفت: این همایش با حضور ۴۰۰ نفر از هنرمندان و اصحاب رسانه استان کرمانشاه برگزار می‌ شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این همایش، ترویج فرهنگ وقف و تشویق مروجین آن همچنین جلب اعتماد عمومی نسبت به وقف و ایجاد موقوفه های جدید و بررسی راه های استفاده بهینه از رسانه در کمک به وقف است.

حجت الاسلام حسینی اراکی تصریح کرد: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز سخنران ویژه این مراسم است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه همچنین از برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم در مرحله استانی در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آذرماه سال‌ جاری در کرمانشاه خبر داد.

وی برگزاری این دوره از رقابت‌ ها را در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی بزرگسالان و شکوفه ‌ها با حضور ۵۰۰ شرکت‌ کننده برگزیده مرحله شهرستانی در مجتمع رفاهی خدماتی بعثت شهر کرمانشاه اعلام کرد.

اصحاب رسانه اوقاف و امور خیریه ترویج فرهنگ رسانه رقابت قرآن کریم معاون فرهنگی و اجتماعی کرمانشاه همایش وقف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر