کد خبر: 235619 A

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه:

بیش از ۶۹ هزار نفر در مرحله استانی و شهرستانی سی و هفتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم و… در کرمانشاه شرکت کرده‌اند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم و… قرآن کریم که در مجتمع بعثکرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: بیش از ۶۹ هزار نفر در مرحله استانی و شهرستانی در این مسابقات شرکت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنای کرمانشاه، حجت الاسلام محمدباقر حسینی اراکی گفت: در این مسابقات شاهد حضور بیش از ۶۰ هزار نفر در بخش مفاهیم عمومی قرآن بوده‌ایم.

این مقام مسئول تاکید کرد: مسابقات مفاهیم عمومی قرآن کریم با موضوع سبک زندگی اسلامی و در قالب کتاب " اینگونه باشیم " که حاوی ۴۰ آیه بود، برگزار شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه: این مسابقات در دو بخش بزرگسالان و شکوفه ها در آذرماه برگزار شده است که برندگان این مراحل، به مسابقات سراسری قرآن کریم در کشور راه یافته‌اند.

وی ادامه داد: سال گذشته نیز شاهد حضور ۷ هزار نفر از مردم کرمانشاه در طرح تربیت حافظان قرآن کریم بودبم که این رقمی قابل توجه برای این خطه است.

اوقاف و امور خیریه سبک زندگی قرآن قرآن کریم کرمانشاه استان شرکت مسابقات مدیرکل مفاهیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر