کد خبر: 235677 A

با حضور وزیر ارتباطات؛

چند پروژه مهم در شهرستان‌های اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در استان کرمانشاه با حضور وزیر ارتباطات به بهره برداری می‌رسد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه در جلسه بررسی مشکلات و نیازهای حوزه ارتباطات، سفر وزیر ارتباطات را در حل و کاهش بسیاری از مشکلات استان در زمینه ارتباطات مفید و پرفایده عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنای کرمانشاه، هدایت حاتمی در این نشست خواهان حل مشکل اینترنت بازارچه مرزی سومار، پوشش نامناسب تلفن‌های همراه و نیز مشکل رومینگ در بازارچه‌های مرزی استان شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در ادامه با اشاره به اهمیت توسعه ارتباطات در استان اظهار داشت: کرمانشاه بواسطه اینکه پایلوت فضای مجازی کشور شده و نیز بیشترین حجم مبادلات مرزی در آن انجام می‌شود باید در خصوص ارتباطات بسیارغنی و توسعه یافته باشد و پذیرفته نیست که هنوز دارای مشکلات متعدد در این خصوص باشیم.

وی در ادامه به اهمیت حوزه آی. سی. تی(ict) و لزوم ایجاد ساختار اجرایی آن اشاره کرد و در خصوص تبادل ارتباط بین دستگاه‌های اجرایی گفت: تبادل اطلاعات یک اصل اساسی و ضروری در دنیای امروز است و از دستگاه‌های اجرایی می‌خواهم که در این خصوص جدی باشند و اطلاعاتی را که می‌تواند برای پیشبرد برنامه‌های یک دستگاه دیگر مفید و ضروری باشد را در اختیار آن قرار دهند.

حاتمی اضافه کرد: توسعه استان کرمانشاه در همگرایی و ارتباط مفید و سازنده دستگاه‌ها با یکدیگر و انتقال تجربیات و دانش صورت خواهد گرفت.

اینترنت پوشش تلفن های همراه دستگاه های اجرایی فضای مجازی مشکلات کرمانشاه استان رسد ارتباطات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر