کد خبر: 253468 A

مدیر مسئول شبکه اطلاع رسانی مرصاد:

شبکه اطلاع رسانی مرصاد در راستای پیشبرد گفتمان انقلاب اسلامی در مبارزه با عناصر صهیونیستی ترور و تکفیر در آینده‌ای نزدیک، بازی رایانه‌ای شیران سامرا را تولید خواهد کرد.

مدیر مسئول شبکه اطلاع رسانی مرصاد گفت: در مراسم رو نمایی از نرم افزار چند رسانه‌ای شیر سامرا که با حضور معاون برنامه ریزی استانداری، مدیرکل بازرسی استانداری کرمانشاه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه و همچنین خانواده شهید مهدی نوروزی برگزار شد، اظهار داشت: یکی از خصوصیات بارز شهید مهدی نوروزی به عنوان اولین شهید مدافع حرم در غرب کشور پیشرو و پیشتاز بودن این شهید است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، مسلم معین اظهار داشت: این پیشروانه و پیشتاز بودن حرکت شهید مهدی نوروزی‌‌ همان تفسیری است که مقام معظم رهبری از اقدام شهید سید سعید جعفری در اوایل انقلاب اسلامی دانست با این تفاوت که شهادت در سامرا دفاع از بعد بین المللی گفتمان انقلاب اسلامی است.

معین افزود: به همین دلیل بعد از شهادت شهید مهدی، هرکس به اندازه وسع و توان خود تلاش‌هایی در راستای تعظیم مقام این شهید به کار گرفته است که یکی از کوچک‌ترین آن‌ها تلاش همکارن من در سرویس چند رسانه‌ای شبکه اطلاع رسانی مرصاد در راستای طراحی این نرم افزار است.

وی ادامه داد: این نرم افزار شامل تصاویر، فیلم‌ها، کلیپ‌ها، خاطرات، مستندات ساخته شده، زندگی نامه و وصیت نامه این شهید بزرگوار است که با پردازش‌های رایانه‌ای به شکل مولتی مدیا در آمده است.

معین با تشکر و قدردانی از همه مردم و مسئولینی که به این همایش آمده‌اند مخصوصا مادر و همسر مکرمه شهید نوروزی اظهار داشت: شبکه اطلاع رسانی مرصاد در راستای پیشبرد گفتمان انقلاب اسلامی در مبارزه با عناصر صهیونیستی ترور و تکفیر در آینده‌ای نزدیک بازی رایانه‌ای شیران سامرا را تولید خواهد کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر انقلاب اسلامی بازی رایانه ای خانواده رایانه رسانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون برنامه ریزی مقام معظم رهبری نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر