کد خبر: 269729 A

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه:

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: در سال 1393 بیش از 650 مورد از آموزش‌های فنی ارائه شده به مددجویان در استان منجر به ایجاد اشتغال پایدار شده است.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، سیامک پاکرو تصریح کرد: 468 مددجو آموزش دیده و دارای مهارت از طریق دریافت تسهیلات اشتغال و 190 مددجوی دیگر طی تعامل با کارفرمایان و موسسات کاریابی صاحب شغل شده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه افزود: با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از پنج هزار مددجو در استان کرمانشاه از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند یادآور شد: این آموزش های مهارتی در قالب دوره های بلند مدت، حرفه آموزی دانش آموزان دبیرستانی و استادشاگردی  به مددجویان ارائه شده است.

وی همچنین به رایگان بودن آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شده به مددجویان اشاره و تاکید کرد: آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه بالغ بر 10 میلیارد ریال هزینه برای کمیته امداد در برداشته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در پایان تاکید کرد: مددجویان دارای مهارت می توانند ازتسهیلات اشتغال کمیته امداد بهره مند شوند که این تسهیلات تا سقف 300 میلیون ریال و از محل اعتبارات بانکی و امدادی پرداخت می شود.

ایجاد اشتغال دانش آموزان فنی و حرفه ای کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر