کد خبر: 324961 A

سرپرست حوزه نماینگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کرمانشاه

ایلنا: به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، گردهمایی ناظرین شرعی دامپزشکی با حضور روحانیون سازمان جهاد کشاورزی برای تبیین منویات مقام معظم رهبری در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در ابتدای گردهمایی، حجت الاسلام پرویزپور ضمن عرض خیر مقدم و خوشامدگویی با ذکر احادیثی از امام حسن عسکری (ع) اظهار کرد: علماء مرزداران مرزهایی هستند که ابلیس بر آنها حمله می کند و اگر علمایی که به سوی خدا می خوانند نبود، همانند ناخدایی که سکان کشتی را با قدرت به دست می گیرد، کسی در جامعه باقی نمی ماند، مگر آنکه همه مرتد می شدند.

وی در بخش دیگری از بیانات خود یکی از رسالت های حوزه نماینگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و ادارات تابعه را تبیین منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرچمدار حرکت های اسلامی است لذا با آمادگی تمام در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

پرویزپور سپس به ارائه گزارش عملکرد از فعالیت های حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و ادارت تابعه پرداخت و افزود: وظیفه حلیت گوشت در کشتارگاه های استان کرمانشاه برعهده 24 نفر روحانی ناظر شرعی است.

گفتنی است که در این گردهمایی حجت الاسلام ایمانی تبار، مسئول امور استانهای نمایندگی ولی فقیه در وزارتخانه جهاد کشاورزی، دکتر شهبازی رئیس سازمان جهاد کشاورزی، حجت الاسلام پرویزپور؛ سرپرست حوزه نماینگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی، ناظرین شرعی دامپزشکی و روحانیون سازمان جهاد کشاورزی حضور داشتند.

3

2

1

جهاد کشاورزی گوشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر