کد خبر: 324965 A

پنجشنبه هفته جاری

ایلنا: همایش "چشم انداز بازار سرمایه در دوران پساتحریم" فردا پنجشنبه در محل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، پس از جمع بندی مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱ در ۲۳ تیرماه ۱۳۹۴ و نهائی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و لغو تمامی تحریم‌های مرتبط با پرونده هسته‌ای ایران فصل جدیدی از همکاری‌های بین المللی با کشورمان در عرصه اقتصادی آغاز می‌شود و بدون شک تاثیر به سزایی در بازار سرمایه گذاری داخلی کشور خواهد گذاشت.

با توجه به این مهم و لزوم گزارش‌دهی و ارائه خدمات متنوع در سراسر کشور، شرکت کارگزاری آگاه به عنوان یکی از کارگزاری‌های بر‌تر با رتبه «الف» با همکاری شرکت مشاور سرمایه‌گذاری «آوای آگاه» (اولین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار) اقدام به برگزاری نشست‌های دوره‌ای با سهامداران و پاسخ‌دهی به سوالات و بررسی جریان پرتلاطم بازار سرمایه کرده است.

با توجه به نیازسنجی و لزوم اجرای این همایش‌ها در شهرستان‌های علاقه‌مند و فعال در حوزه بازار سرمایه، برگزاری همایش‌های مذکور علاوه بر تهران در دیگر شهرهای کشور در اولویت برنامه‌های اجرایی کارگزاری آگاه قرار گرفت.

بر این اساس، روز پنجشنبه هفته جاری، همایش چشم انداز بازار سرمایه در دوران پساتحریم در محل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

سرمایه سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر