کد خبر: 327040 A

مهندس محمدی محمد در گفتگو با ایلنا:

این کارشناس اقتصادی گفت: هنرمندان بسیاری در هنر موسیقی کرمانشاه در بعد سوگواری داریم که متاسفانه به علل مختلف گمنام مانده اند.

مهندس علیرضا محمدی محمد در حاشیه "در نخستین آیین نکوداشت چاوشان هنر و ادب عاشورایی" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در کرمانشاه اظهار کرد: برای نخستین بار شاهد اجرای برنامه ای متفاوت در بحث تشریح قیام حضرت سیدالشهدا (ع) در کرمانشاه هستیم.

این استاد دانشگاه عنوان کرد: جای دارد در اینجا از موسسه فرهنگی هنری "مشکات" و نیز کانون اندیشمندان جوان (کاج) و سایر دوستان برای برگزاری چنین برنامه های بکر فرهنگی به نمایندگی از مردم کرمانشاه تقدیر و تشکر خود را اعلام کنم.

معاون بانک قوامین استان گفت: هنرمندان بسیاری در هنر موسیقی کرمانشاه در بعد سوگواری داریم که متاسفانه به علل مختلف گمنام مانده اند لذا اینگونه برنامه ها می تواند معرف این سرمایه های فرهنگی هنری باشند.

این کارشناس اقتصادی عنوان کرد: از مسئولان ارشد استان کرمانشاه به ویژه مسئولان فرهنگی درخواست داریم که اجرای چنین برنامه هایی را بیشتر از پیش کنند و حمایت های خود را در بعد مالی و معنوی در این حوزه داشته باشند.

این استاد دانشگاه افزود: همچنین استاد محمدعلی چاوشی هنرمند بزرگ کرمانشاهی که در حال حاضر ساکن تهران می باشند در این آیین نکوداشت اطلاعات بسیار جامع و تازه ای از تاریخ موسیقی سوگ و سور در کرمانشاه بیان کردند که این خود جای تقدیر دارد.

استاد دانشگاه سرمایه موسیقی هنر گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر