کد خبر: 334503 A

مدیر کل راه و شهرسازی کرمانشاه:

ایلنا: مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: عملیات بهسازی، احداث و آسفالت استان کرمانشاه در شش ماهه نخست سال ۹۴ شاخص کشوری را پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، عبدالله بهادری ضمن تقدیر از تدابیر مقام عالی وزارت و همچنین همکاری مسئولان ارشد استان کرمانشاه، اظهار کرد: حمایت این عزیزان شرایطی را فراهم کرد که در حوزه راه و شهرسازی استان، جهشی چشمگیر را در اجرای پروژه‌های عمرانی شاهد باشیم.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: در شش ماهه نخست سال جاری شاخص آسفالت به راههای ساخته شده به عدد ۳۵/۶۳ رسید و این در حالیست که شاخص کشوری این مهم ۵۰/۹۷ است.

وی عنوان کرد: به استناد آمار ثبت شده، در سال ۹۲ صد و پنجاه و یک و در سال ۹۳ عملیات مذکور شصت و نه کیلومتر از راههای استان را پوشش داده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه افزود: در سال ۹۴ دویست و چهل و یک پروژه به طول ۹۵۱ کیلومتر در دست اجراست، که ۲۶۲ کیلومتر آن روکش، ۷۰۱کیلومتر بهسازی و آسفالت است، که از این مقدار، تا کنون ۶/۱۷۲ کیلومتر تکمیل و ۶/۵۵ کیلومتر آماده آسفالت است.

بهادری ضمن اشاره به اینکه، با تخصیص صددرصدی اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در هفته دولت ۶۱ پروژه به طول ۱۲۰ کیلومتر به بهره برداری رسید، گفت: باقیمانده تعهدهای سفر مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه، بهسازی و آسفالت ۲۹۶کیلومتر است که تا کنون ۷/۱۱۳کیلومتر آن تکمیل و به بهره برداری رسید، ۴/۵۵ کیلومتر آماده آسفالت و ۶/۱۲۹کیلومتر در دست اجراست.

وی تصریح کرد: عمده پروژه‌های باقیمانده در مناطق محروم، کوهستانی و صعب العبور شهرستانهای پاوه و ثلاث باباجانی است که عملا در فصل بارش بخصوص در این مناطق اجرای عملیات‌های مذکور غیر ممکن است.

بهادری در پایان گفت: اخذ اعتبارات در سال مالی ۹۴ با پیگیری‌های مستمر و تعامل با وزارت راه و شهرسازی، سازمان برنامه و بودجه و ایجاد باور عمرانی در پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی استان کرمانشاه، هم در کشور و هم در داخل استان، توانسته چشم گیر‌تر از گذشته، جبهه عمران و آبادانی شریانهای ارتباطی را حمایت کند.

عبدالله بهادری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر