کد خبر: 334577 A

مدیر عامل باشگاه بعثت در گفت‌وگو ایلنا

ایلنا: مدیر عامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: ما می‌خواهیم در تمام رقابت‌ها حضور داشته باشیم و من باور دارم نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد می‌‌تواند ما را از نظر روانی برای بازی‌های بعدی‌مان تقویت کند.

"افشین حسنی" درباره دیدار با تیم "اکسین البرز" در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در کرمانشاه اظهار کرد: ما در دنیای واقعی زندگی می‌کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم. ما می‌خواهیم در تمام رقابت‌ها حضور داشته باشیم و من باور دارم نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد می‌‌تواند ما را از نظر روانی برای بازی‌های بعدی‌مان تقویت کند.

مدیر عامل باشگاه بعثت تاکید کرد: پیروزی در این دیدار بسیار مهم است اما آسان نیست زیرا نمی توانید در هر دیداری که به میدان می ‏روید، بگویید که حریف را شکست می دهید.اما همچنین ما می دانیم که می توانیم در هر نقطه پیرو شویم. قبلا این کار را انجام داده ایم، ما می توانیم در هر جا پیروز باشیم.

مدیر عامل باشگاه بعثت در ادامه افزود: من معتقدم هواداران شایسته عملکرد خارج از خانه و داخل خانه خوب هستند. ما برای این اینجا هستیم.

وی  ادامه داد: کار ما این است که هوادارانی را که عاشق باشگاه هستند، خوشحال کنیم. هنگامی که شما این کار را نمی‌کنید، احساس گناه می‌کنید.

مدیر عامل باشگاه بعثت تصریح کرد:قهرمانی در لیگ هدف ماست ولی دید واقع گرانه ای نسبت به آن داریم.می‌خواهیم در هر بازی پیروز باشیم.

گفتنی‌ست دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و اکسین البرز دوشنبه هفته جاری راس ساعت 14 در ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه برگزار خواهد شد.

باشگاه بعثت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر