کد خبر: 336506 A

ایلنا: فرماندار شهرستان کرمانشاه گفت: احداث مجتمع‌های گلخانه‌ای و باغات روسیمی از اولویت‌های کاری شورای توسعه کشاورزی شهرستان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، جلسه شورای توسعه کشاورزی شهرستان به ریاست فضل اله، رنجبر فرماندار کرمانشاه در سالن جلسات فرمانداری و با حضور اعضا شواری توسعه کشاورزی شهرستان برگزار شد.

در این جلسه، رنجبر فرماندار و رئیس شورای توسعه کشاورزی شهرستان کرمانشاه گفت: احداث مجتمع‌های گلخانه‌ای و باغات روسیمی از اولویت‌های کاری شواری توسعه کشاورزی شهرستان کرمانشاه است.

وی همچنین افزود: تعداد 17 طرح اجرایی سیستم‌های آبیاری تحت فشار  به سماحت 150 هکتار و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد و سی میلیون تومان در حوزه روستاهای شهرستان کرمانشاه مصوب شده است.

در این جلسه، فرماندار کرمانشاه همچنین بر توسعه کشت زعفران در حوزه شهرستان و توسعه و بسط باغات مدرن  و کشت گیاهان داروئی  و همچنین افق سه ساله  تجهیز 3500هکتار از اراضی کشاورزی تاکید کرد.

همچنین مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه گفت: از 3 هزار 870 هکتار از اراضی واگذار شده  در طرح توسعه کشاورزی به متقاضیان به میزان 1800 هکتار که متقاضیان اقدام خاصی در آن انجام نداده بودند خلع ید شدند.

زعفران کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر